
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW X4
xDrive20i M-Sport | Performance seats | Panoramadak | Harman Kardon | Trekhaak | Leder | Ambiance interieur | NL-Auto | 1e Eigenaar |

BMW X4
xDrive20i M-Sport | Performance seats | Panoramadak | Harman Kardon | Trekhaak | Leder | Ambiance interieur | NL-Auto | 1e Eigenaar |
€ 56.900202363.225 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2023 |
| APK | 6 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 91.997 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
De BMW X4 xDrive20i M Sport afkomstig van de 1ste eigenaar, is een luxe en sportieve SUV uit 2022 met een krachtige 2.0 liter mild-hybride motor van 135 kW en automatische achttraps transmissie. De auto beschikt over vierwielaandrijving, waardoor hij comfortabel en stabiel rijdt onder verschillende omstandigheden. Daarnaast is de BMW voorzien van veel moderne opties, zoals een panoramadak, Harman Kardon geluidssysteem, stoelverwarming, achteruitrijcamera en verschillende rijassistentiesystemen. Ook zorgen de M-Performance stoelen, het M Sportpakket en de 21 inch lichtmetalen velgen voor een extra sportieve uitstraling. Dankzij de combinatie van luxe, technologie en prestaties is deze BMW X4 geschikt voor zowel dagelijks gebruik als lange comfortabele ritten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 21 inch lichtmetalen wielen BMW Individual V-spaak in Bicolor Orbit Grey (2NQ)
- BMW laserlicht (5AZ)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde (430)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten bagageklep (316)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Regen - en lichtsensor (521)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Connected Package Professional (6C4)
- Navigatiesysteem full map
- (6NW)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid (6NW)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- Harman Kardon Surround Sound System (688)
Interieur & Comfort
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Dashboard uitgevoerd in Sensatec (4AW)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Servotronic (216)
- Sportstoelen voor (481)
- Variable Sport Steering (2VL)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Active Protection (5AL)
- afdaal assistent
- hoofdsteunen actief
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant (5DM)
Overig
- M-sport Pro
- M Sportpakket / BMW M 50 Jahre (M Aerodynamicapakket, , Interieurlijsten Aluminium Feinschliff met accentlijsten Perlglanz chroom, M Hemelbekleding in Anthrazit, M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen) (337)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Modelcode: G02 LCI / F98
Typenummer: 11DT
Maten en gewichten
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder vernasca schwarz stiksel blau schwarz
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakketten : Kijk op onze desktop website voor meer foto's van deze auto. Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, op onze website staan de verkoop pakketten.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.920 x 1.621 mm |
| gewicht | 1.775 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 525 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 866 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Heger en Veldwijk Automotive B.V.
Noorderbreedte 13845 MB Harderwijk






















































