

BMW X3
30e xDrive M Sport Pro | Premium | Individual
€ 69.845202513.345 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 februari 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Uit voorraad leverbaar. Rijklaarprijs incl. BTW. BMW X3 30e xDrive M Sport Pro in Dune Grau metallic lak. Zeer compleet uitgevoerd, in nieuwstaat. BMW Premium Selection garantie tot 16-03-2028.
Uitvoering en opties
- Dune Grau metallic lak
- 21 inch M lichtmetalen wielen Sterspaak (styling 1037 M) in Jet Black mat
Banden voor: 255/40 R21, banden achter: 285/35 R21
- Bekleding BMW Individual leder ‘Merino’ Amber / Atlas Grau
- M Sportpakket Pro
- M Sportonderstel
- M Aerodynamicapakket
- M interieur pakket
- Adaptieve LED koplampen incl. bochtverlichting met variabele lichtverdeling en dynamische verlichting
- M Koplampen Shadow Line
- BMW 'Iconic Glow' exterieurpakket
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line
- Uitbreiding M hoogglans Shadow Line exterieurdelen
- M Sportremsysteem Rot
- BMW Individual interieurlijsten Magnolia Edelhoutuitvoering
- Dashboard uitgevoerd in stof
- M Sportstuurwiel met leder bekleed
- M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd
- Veiligheidsgordels voorzien van M striping
- Professional Pack
- Parking Assistant Professional
Met camera en ultrasone sensoren werkend assistentiesysteem
Manoeuvring Assistant functie
Parkeren op afstad mogelijk met uw smartphone
Surround View
BMW Drive Recorder
Anti diefstal recorder
Achteruitrijcamera
Active Park Distance Control
Parking Assistant
Reversing Assistant
- Driving Assistant Professional
Active Cruise Control (ACC) met Stop & Go functie
Steering & Lane Control Assistant inclusief Lane Change Assistant
Lane Change Warning
Speed Limit Info & Assist
Crossing-traffic Warning voor/achter en Wrong-way Warning
Rear Collision Warning
Avoidance Assistance
Uitstapwaarschuwing
- Interieurcamera
Fish-eye camera interieurcamera
- BMW Live Cockpit Professional incl. BMW Head-Up Display
- Comfort Pack
- Stoelventilatie voor de voorstoelen
- Elektrisch verwarmde voorstoelen en buitenste zitplaatsen achterin
- Handbediende zonneschermen voor achterportierruiten
- Premium Pack
- Adaptieve LED koplampen
- Elektrisch verstelbare lendensteun voor bestuurder en passagier
- Harman Kardon Surround Sound System
- Travel en Comfort systeem
- Glazen panoramadak
- Extra getint glas in achterportierruiten, achterste zijruiten en achterruit
- Dashboard Luxury
- Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Comfort Access
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie
- Akoestische voetgangersberscherming
- Ambiance verlichting
- Automatische 3-zone airconditioning
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- Intelligent Emergency Call
- BMW TeleServices
- Inductielaadstation voor Smartphone
- Active Guard
Bel voor meer informatie naar 036 - 720 0500 of mail naar info@autozaak.nl.
Modelcode: G45
Referentienummer: AZ 3341
Kenteken: AZ 334
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Leder bruin
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,5 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden BOVAG-garantie: 12 maanden BOVAG-garantie, 40 punten-check, 100% onderhouden certificaat.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Basiskleur: grijs / beige
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 91 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 23 g/km |
| Energielabel | A |





