

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 mei 2023 |
| APK | 11 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 81.524 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Saphirschwarz (475)
- aluminium delen exterieur
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (430)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie. (430)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- Elektrisch op afstand volledig te openen achterklep (316)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Geluidsdempende zijruiten in de voorportieren (3KA)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Connected Package Professional (6C4)
- Live Cockpit Plus (6U2)
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding (6NH)
- BMW Connected Pack Professional (6C4)
- dual view functie
- HiFi-luidsprekerssysteem (676)
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Handbediende zonneschermen achter (417)
- Akoestische voetgangersbescherming (4U9)
- BMW sportstoelen voor (481)
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank (413)
- Servotronic (216)
- Verstelbare stoelen achter (461)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Active guard (5AV)
- Active Protection (5AL)
- afdaal assistent
- hoofdsteunen actief
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant (5DM)
Overig
- (Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid, WiFi hotspot) (6NW)
- Comfortontgrendeling en -sluiting, open en sluiten portier en starten zonder sleutel (322)
- M Sportpakket (M Aerodynamicapakket, , aluminium interieur afwerking, glans exterieur delen, M Hemelbekleding in Anthrazit, schakelmogelijkheid aan stuurwiel) (337)
- M SPORT PLUS PACK (ZX6)
- Safety Pack (ZS6)
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Modelcode: G01
Technische informatie
Bandenmaat: 20
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: SENSATEC PERFORIERT SCHWARZ (KHSW)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket: De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke Garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.890 x 1.676 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 44 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 48 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Wieldijk
Elsmorsweg 27575 PD Oldenzaal


















































