

BMW X3
xDrive30e M Sport | 292PK | Leer | Camera
€ 49.950202445.704 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 februari 2024 |
| APK | 5 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 71.303 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Alle occasions boven de 4500,- euro hebben 12 maanden Bovag garantie.
Voor meer informatie of andere aantrekkelijke occasions kijk op www.baakautocenter.nl of bel 0172-435401.
Baak Autocenter B.V.
Alphen aan den Rijn
0172-435401
www.baakautocenter.nl
Bij Baak Autocenter kies je zelf hoe jouw nieuwe auto wordt afgeleverd. Wij bieden drie afleverpakketten aan:
Pakket 1: Standaard afleverpakket
- Minimaal 2 maanden APK
- BOVAG 40-puntencheck
- Tenaamstellings voertuig & evt. vrijwaren huidig voertuig
- 12 maanden BOVAG garantie
- Algehele inspectie van het voertuig
Pakket 2: Luxe Afleverpakket €995,-
- Onderhoudsbeurt volgens schema (inclusief slijtageonderdelen als remmen + banden indien nodig)
- Grondige poetsbeurt binnen + buiten
- 12 maanden pechhulp binnen Nederland
- Volle tank brandstof
Pakket 3: Premium afleverpakket €1.595,-
- 24 Maanden Garantie
- 24 maanden pechhulp Europa
Modelreeks: aug. 2021 - jul. 2024
Referentienummer: 11108
Wielbasis: 286 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Elektrisch verbruik extern oplaadbaar WLTP: 191.00 kWh/100km
Actieradius extern oplaadbaar WLTP: 49 km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.708 x 1.891 x 1.676 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 46 g/km |
| Energielabel | A |





