

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 januari 2022 |
| APK | 17 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 74.262 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Over deze BMW
In de stijlvolle kleur Carbonschwarz metallic laat deze BMW X3 xDrive30e M Sport direct zien waar hij voor staat. Afhankelijk van het licht verandert de diepe lak subtiel van karakter, van elegant donkerblauw tot krachtig zwart, perfect passend bij het sportieve lijnenspel van deze X3. De 19 inch M lichtmetalen velgen, het M Aerodynamicapakket, de hoogglans Shadow Line accenten en de antraciete hemelbekleding geven hem precies die uitstraling die u van een echte M Sport mag verwachten: sportief, krachtig en tegelijkertijd bijzonder stijlvol.
Ook van binnen klopt het plaatje volledig. Het interieur is uitgevoerd in Leder Vernasca Schwarz met grijze stiksels, gecombineerd met pianolak zwarte interieurafwerking en sfeerverlichting die het interieur in de avond een luxe en moderne ambiance geven. De sportstoelen, het dikke M lederen sportstuur en het panoramadak zorgen ervoor dat iedere rit nét dat beetje specialer aanvoelt. Dankzij de hoge zitpositie, de verfijnde afwerking en het comfortniveau is dit een auto waarin lange ritten moeiteloos voorbijgaan.
Onderweg combineert deze X3 het beste van twee werelden. De krachtige plug-in hybride aandrijflijn levert niet alleen indrukwekkende prestaties, maar maakt het ook mogelijk om korte ritten volledig elektrisch af te leggen. In combinatie met de xDrive vierwielaandrijving, de sportautomaat en de variabele sportbesturing voelt deze BMW strak, stabiel en verrassend dynamisch aan. Precies zoals u dat van een BMW mag verwachten.
Daarnaast is deze X3 bijzonder rijk uitgerust met onder andere BMW Laser Light, Live Cockpit Professional, Parking Assistant, stoelverwarming, een elektrisch wegklapbare trekhaak met een trekgewicht van maar liefst 2.000 kg en een panoramisch glazen dak. Daarmee is hij niet alleen sportief en luxe, maar ook opvallend praktisch in het dagelijks gebruik.
Het betreft bovendien een origineel nieuw in Nederland geleverde BMW met een volledig inzichtelijke dealeronderhoudshistorie. Een verzorgde en aantoonbaar onderhouden auto zoals u die graag wilt vinden.
Deze X3 weet sportiviteit, luxe, innovatie en gebruiksgemak op bijzonder overtuigende wijze samen te brengen.
Wij verwelkomen u graag in onze showroom om hem zelf van dichtbij te ervaren.
Voor de gehele fotoreportage en optielijst, verwijzen wij u graag door naar onze eigen website: www.benbakkerautos.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- laser LED koplampen
- Laser light
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- M Aerodynamica
- M Sport (Aluminium interieur afwerking, M Aerodynamica, schakelpaddles, Variabele stuuroverbrenging, zwarte (glans) exterieur delen)
- Oplaadmogelijkheid
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Modelreeks: aug. 2021 - jul. 2024
Modelcode: G01
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Ben Bakker Auto`s Kapitein Nemostraat 46 7821AC EMMEN, NL 0591659655 http://www.benbakkerautos.nl info@benbakkerautos.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn telefonisch en per WhatsApp bereikbaar via: 0591 - 659 655. Per mail: info@benbakkerautos.nl
Occasionoverzicht: www.benbakkerautos.nl
Onze occasions bieden wij aan met de volgende servicepakketten:
Servicepakket Basis à €795,=: 3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen, minimaal 1/4 tank.
Servicepakket Comfort à €1.295,=: 6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen, pechhulp Nederland, minimaal 1/2 tank.
Servicepakket Premium à €1.995,=: 12 maanden BOVAG garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen, Europese pechhulp, volle tank.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Graag tot ziens bij Ben Bakker Auto's in Emmen.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.890 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 51 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 48 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Ben Bakker Auto's
Kapitein Nemostraat 467821 AC Emmen



























































