

BMW X1
xDrive25e
€ 38.795202446.631 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 mei 2024 |
| APK | 13 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.602 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
De nieuwe BMW Plug-in Hybrid laat perfect zien dat sportiviteit, luxe en efficiëntie moeiteloos samen kunnen komen.
Met een verwachte elektrische actieradius tot maar liefst 80 kilometer rijdt u een groot deel van uw dagelijkse ritten volledig elektrisch, stil en bijzonder comfortabel. Ideaal voor woon-werkverkeer, maar ook perfect voor langere afstanden dankzij de krachtige en verfijnde hybride aandrijflijn van BMW.
Deze uitvoering is uitgevoerd in een prachtige en stoere samenstelling die direct in het oog springt. De moderne kleurstelling in combinatie met de luxe afwerking geeft de auto een exclusieve en sportieve uitstraling. Daarbij is deze BMW al zeer compleet uitgerust en voorzien van veel comfort- en luxeopties die iedere rit naar een hoger niveau tillen.
Toch zijn er nog volop mogelijkheden om deze BMW volledig naar eigen smaak verder te personaliseren. Denk bijvoorbeeld aan:
Sportieve of exclusieve lichtmetalen velgen
Privacy glass / ramen tinten voor een nog luxere uitstraling
Hoogglans zwarte accenten en details
Exterieur styling upgrades
Extra accessoires of luxe opties
Met de juiste details maakt u van deze BMW een echte unieke verschijning die perfect aansluit op uw wensen. Vraag gerust naar de mogelijkheden, opties en personalisatie-upgrades — wij denken graag met u mee om deze BMW helemaal af te maken.
ALLE MERKEN
JAMES Autoservice is dé merkonafhankelijke auto-onderhoudsketen met op dit moment 75 vestigingen in Nederland. Wij bieden naast hoogwaardige, persoonlijke service vooral betrouwbaarheid, zekerheid en transparantie. Geen gedoe, prettige service en goed auto-onderhoud voor een eerlijke prijs.
GECERTIFICEERDE KWALITEIT
JAMES vindt kwaliteit en duurzaamheid belangrijk. Elke JAMES-vestiging is gecertificeerd door Stichting Duurzaam Repareren en BOVAG. Stichting Duurzaam Repareren certificeert bedrijven in de autobranche op het gebied van duurzaamheid. Deze stichting streeft naar groene oplossingen die economisch haalbaar zijn. BOVAG is het kwaliteitskeurmerk voor consumenten in de autobranche.
AUTO KOPEN
JAMES biedt een ruim aanbod occasions. Je kunt bij de aanschaf van een occasion rekenen op gedegen advies en gegarandeerde kwaliteit. Koop je een JAMES-occasion, dan krijg je het eerste jaar Rijgarantie van ons.
AFSPRAAK MAKEN
Alle occasions zijn proefrit klaar en uiteraard staat onze overheerlijke koffie voor u klaar.
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's? Neem dan vooraf contact met ons op, dan zorgen wij dat u kennis maakt met de uitstekende service van JAMES.
TEAM JAMES AUTOSERVICE VAN DEN BERG
- Youri de Koning
- Henno van den Berg
Graftermeerstraat 63
2131 AB Hoofddorp
hoofddorp@jamesautoservice.nl
023-7515 280
www.jameshoofddorp.nl
Wielbasis: 269 cm
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
Referentienummer: 1572
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 60.00 kW
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.845 x 1.642 mm |
| gewicht | 1.830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1.495 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 16 g/km |
| Energielabel | A |




