
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BMW X
REIHE X5 GRIJSKENTEKEN TREKHAAK-LEER
€ 7.7502008344.491 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Onbekend
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Bedrijfswagen ( deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2008 |
| APK | 21 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Modeljaar: 2026
Laadvermogen: 615 kg
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 2
Algemene staat: goed
Fabrikant: Vakgarage Bonhof Hammerstraat 5 8161PH EPE, NL 0578615539 http://www.vakgaragebonhof.nl verkoop@vakgaragebonhof.nl
Bedrijfsinformatie
Wij berekenen geen afleverkosten.
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Bedrijfswagen ( deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Transmissie | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| gewicht | 2.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.755 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,2 l/100km (1 op 9,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 214 g/km |
Opties
Vakgarage Bonhof
Hammerstraat 58161 PH Epe
















