
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 8-serie Gran Coupé
840i xDrive High Executive M-Pakket|1e Eig|Org.NL|Panoramadak|Dealer Onderhouden|BTW

BMW 8-serie Gran Coupé
840i xDrive High Executive M-Pakket|1e Eig|Org.NL|Panoramadak|Dealer Onderhouden|BTW
€ 74.800202489.915 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2024 |
| APK | 26 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 173.929 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
BMW 840i xDrive High Executive M-Pakket, afkomstig van de eerste eigenaar en destijds origineel Nederlands geleverd, volledig dealer onderhouden. Deze luxe Gran Coupé combineert sportieve prestaties met hoogwaardig comfort en een zeer rijke uitrusting.
De auto is uitgevoerd in de stijlvolle kleur Davit Grau Metallic, wat het elegante en krachtige karakter van de BMW perfect benadrukt. Zowel optisch als technisch verkeert deze 840i in uitstekende staat.
Een greep uit de volle optielijst met destijds een nieuwprijs van 173.929 euro
Adaptieve cruise control
Alcantara hemelbekleding
Elektrisch verstelbare comfortstoelen met stoelverwarming én stoelkoeling
Head-Up Display
Panoramadak
Leder gestikt dashboard
Volledig dealer onderhouden
Afkomstig van eerste eigenaar
De BMW biedt een hoogwaardige rijervaring met veel comfort tijdens lange ritten en een sportief karakter wanneer gewenst. Dankzij de complete onderhoudshistorie en zorgvuldige behandeling is dit een bijzonder nette auto voor de liefhebber die op zoek is naar luxe, uitstraling en betrouwbaarheid.
Prijs is Inclusief BTW !!!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Hoofdsteunen actief
- Lederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Pianolak interieur afwerking
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"""
- 4-wiel besturing
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- M Aerodynamica
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Active Cornering Enhancement (ACE)
- Bots herkenning en activatie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
Overig
- Achteruit rij-camera
- Audio-navigatie full map
- bots herkenning en activatie
- CoPilot Pack (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent)
- Driving Assistant (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent)
- elektrisch glazen panorama-dak
- lederen interieur
- lederen interieurdelen
- M Aerodynamica
- M Sport Plus Pack ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20""")
- nationale autopas
- Navigatiesysteem full map
- parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- vierwielaandrijving (4x4)
- voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Bandenmaat voor: 245/40 R19
Bandenmaat achter: 275/35 R19
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 302 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Impressie van onze showroom?? kopieer en plak deze link in uw adresbalk https://www.youtube.com/watch?v=FPe7_9piEzM
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via Autobedrijf Veste kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersoon is Marc Wijckmans. Hij is te bereiken op telefoonnummer: 06-36314567 of via e-mail op marc.wijckmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 06-28967978 (Verkoop)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 245 kW (334 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.070 x 1.930 x 1.400 mm |
| gewicht | 1.850 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.480 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Energielabel | E |
Opties
Autobedrijf Veste
Wilhelminalaan 366042 EN Roermond















































