
BMW 7-Serie
740i High Executive Aut. | Adaptief | Luchtvering | Harman-Kardon | Soft-close | Anti overhel | Panorama | Camera |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2018 |
| APK | 6 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 134.801 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Meest mooi uitgevoerde BMW 7-serie met slechts 79.000KM! Volgens ons is dit exemplaar geheel de juiste! Bomvol uitgevoerd en afkomstig van de tweede eigenaar!
ORIGINEEL NEDERLANDS | ADAPTIEVE CRUISE | DODEHOEKBEWAKING | LUCHTVERING | SOFT-CLOSE | NAP |
Aangeboden BMW hebben we vol trots overgenomen van de vorige eigenaar welke de auto 2 jaar geleden ook bij ons heeft aangeschaft! Deze BMW is samengesteld zoals het behoort! De eerste eigenaar heeft zorgvuldig de optielijst aangevinkt en is tot een nieuwprijs van 134.801,- gekomen. Op dit moment heeft de auto een zeer geringe doch aantoonbare kilometerstand van 79.000KM welke uiteraard aantoonbaar is middels de nationale autopas. Tevens hebben we de onderhoudshistorie in ons bezit, hieruit kunnen we opmaken dat de auto altijd keurig door de erkende dealer onderhouden is, rondom staat de auto op A-merk banden. De stoelen welke tevens verwarmt en geventileerd zijn maken het geheel compleet! Kortom vreselijk veel auto voor uw geld en naar onze mening de mooiste welke momenteel word aangeboden! Gezien het relatief jonge bouwjaar en de geringe kilometerstand kan dit exemplaar nog vele jaren mee!
De optielijst is zo volledig als mogelijk, hieronder een greep eruit:
- BMW Led koplampen
- Luchtvering
- Anti overhel assistent (Ter waarde van 3400,-)
- Lederen dashboard en deurpanelen
- Harman-Kardon
- Premium sound system
- Panorama/schuifdak
- Soft-close portieren
- Adaptieve cruise
- Stuurverwarming
- Stoelverwarming
- Stoelverkoeling
- Bmw Display Key
- Etc...
Kortom een kijkje waard lijkt ons! Zien we u snel?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- DVD speler
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Geluidsisolerend glas
- Geluidwerend glas
- Glazen schuif-/kanteldak
- LED mistlampen
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Active Cornering Enhancement (ACE)
- Bots herkenning en activatie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Anti overhel assistent
- Automatische niveauregeling
- Soft-close
Meer informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 700 kg
Wielbasis: 307 cm
Interieurkleur: Dakota/schwarz
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Kleine beurt (Oliewissel en oliefilter) - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Pakket voor Exclusieve auto's (€ 1.995): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt (naar fabrieksvoorschrift) - 6 maanden garantie
Bedrijfsinformatie
Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat (Gewassen) en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.
Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683. (Wij wassen wagens alvorens er een bezichtiging plaatsvind, dit betekend dat de auto verreden word en de motor niet meer koud is. Heeft u hierin andere wensen? Maak ze gerust kenbaar, we houden daar heel graag rekening mee)
LET OP:
Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!


BMW 750Ld xDrive - Rij-impressie
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.240 x 1.900 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.700 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 515 l |
| Inhoud brandstoftank | 78 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 1.114 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Plexat Automotive B.V.
Driestweg 16721 NG Bennekom











































































