

BMW 7-Serie
745e High Executive | Stoelverkoeling | Stuurwiel verwarming | Massage | Harman/Kardon
€ 49.995202091.328 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 juni 2020 |
| APK | 31 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 120.016 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Nieuw op voorraad deze prachtige BMW 745E High Executive uit 2020!
01CB CO2 omvang
0230 Extra pakket EU-specifiek
0258 Banden met noodloopeigenschappen
02NH -sportrem
02TB Sport aut. transmissie
02VH Integrale actieve besturing
0319 Geintegreerd universele afstandsbedienin
0323 Deuren Soft-Close-Automatic
0358 Clima comfort voorruit
03DS BMW Display Key
0415 Zonnerolgardijn achter
0420 Verduisterde ruiten
0453 Stoelventilatie voorstoelen
0465 Neerklapbare achterbank
04ML Interieurlijsten pianolak-zwart
04ND Instrumentenpaneel met leder bekleed
04NM Ambient Air Paket
04U1 Keramiektoepassing bedieningselementen
04UR Sfeerverlichting
0548 Kilometersnelheidsmeter
05AU Driving Assistant Professional
05DN Parkeerhulpsysteem Plus
0654 DAB-ontvangermodule
06AC Intelligente noodoproep
06AG eDrive diensten
06C4 Connected Package Professional
06U3 BMW Live Cockpit Professional
06WD WLAN Hotspot
0715 M aerodynamiek-kit
0775 Dakhemel antraciet
0801 Duitsland-uitvoering
0879 Boorddocumentatie Duits
08R9 Koelmiddel R1234yf
08TL Dummy-SALAPA
0475 black-sapphire metallic
NASW Leder "Nappa/zwart"
Identificatiekenmerk Waarde
01DE Emissienorm EU6 RDE
0248 Stuurwielverwarming
029V BMW LM-velg sterspaak 817M OG/GG/RSC
02PA Wielbout met slot
02VB Bandenspanningsweergave
0302 Alarmsysteem
0322 Comforttoegang
0337 M Sportpakket
03DE Vervallen specifieke designvolumes
0403 Glasdak elektr.
0416 Zonnerolgardijn achter zijdelings
0428 Gevarendriehoek en verbandspakket
0456 Zitting comfort met geheugen
04HA Stoelverwarming voor en achter
04NB Autom.airconditioning met 4-zoneregeling
04NE Blow-By verwarmer
04T7 Massagef. voor bestuurder en passagier
04U9 Akoestische voetgangersbescherming
04UY Ski- en Snowboard opbergzak
05AC Grootlichtassistent
05AZ BMW Laserlicht
0610 Head-Up Display
0688 Harman/Kardon Surround Sound systeem
06AE Teleservices
06AK Connected Drive Services
06NW Telefonie met draadloos opladen
06U8 BMW gebarenbesturing
0710 M leerstuurwiel
0760 Hoogglans Shadow line
07R7 Innovatiespakket
0851 Taal Duits
08KA Olieverversingsinterval 24 mnd/30.000 km
08TF Actieve voetgangersbescherming
09AA Bescherming buitenzijde
A090 AGM-accu 90 Ah
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/50 R18
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 685 kg
Wielbasis: 307 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 23,3 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Bekijk onze website; www.westri.nl voor 50+ foto's van hoge kwaliteit van deze auto.
INRUIL IS BIJ ONS ALTIJD MOGELIJK ! !
Voor een prijsopgave van uw inruilauto kunt u ons foto's en informatie over uw auto sturen via :
- WhatsApp op 06-41434662
- E-mail naar info@westri.nl
FINANCIERING IS MOGELIJK, BEL OF E-MAIL ONS VOOR DE VOORWAARDEN.
Heeft u interesse of een vraag?
Aarzel dan niet en bel of mail ons! ( 0641434662 / info@westri.nl )
Wij houden geen auto's vast als er geen aanbetaling is gedaan. Als u een afspraak maakt bij ons, bel dan ALTIJD voordat u van huis vertrekt zodat wij u de actuele status kunnen vertellen over de beschikbaarheid van de auto.
Wilt u langskomen voor een auto? Uiteraard is dat mogelijk, maar BEL even van tevoren zodat u niet voor niets komt.
U kunt ook 's avonds langskomen en in het weekend! ( OP AFSPRAAK )
Met vriendelijke groet,
T E A M - W E S T R I
Wesley van Meegdenburg
06 - 41 43 46 62
Tristan van Meegdenburg
06 - 53 61 49 52
www.westri.nl
Adres gegevens;
Autobedrijf WESTRI Bennekom
Molenstraat 51
6721WK Bennekom
info@westri.nl
LET OP:
Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!
Het ingevulde aantal pk's kan afwijken van de werkelijkheid. Wij zijn niet aansprakelijk voor een eventuele afwijking.
Wij zijn: RDW Erkend sinds 2010
Wij zijn: Aangesloten bij de Nationale Auto Pas sinds 2010
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.120 x 1.900 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.970 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.655 kg |
| Inhoud bagageruimte | 420 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Actieradius | 48 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 50 g/km |
| Energielabel | A |





