
BMW 5-Serie GT
Gran Turismo 535i High Executive | NL auto | Facelift | Camera | Navigatie | Bluetooth | Xenon | PDC | Climate control | Cruise control | 19 inch | Elektrische achterklep

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 juli 2015 |
| APK | 2 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 85.943 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
BMW 5-serie Gran Turismo 535i High Executive | NL auto | Facelift | Camera | Navigatie | Bluetooth | Xenon | PDC | Climate control | Cruise control | 19 inch | Elektrische achterklep
➡️ Ruimte, comfort en een krachtige zescilinder komen samen in deze BMW 535i Gran Turismo High Executive.
BMW 5-serie GT type F07 lci 535i High Executive van bouwjaar 07-2015 met een kilometerstand van 108.521 km.
De kleurstelling: Imperial Blauw Brilliant Effect Metallic met chroom raamlijsten, grille & zwarte 19 inch breedset velgen.
Van binnen een zwart Dakota lederen interieur met satin silber matt sierlijsten. Achterin een verstelbare en neerklapbare achterbank met ISO-fix aansluitingen.
De auto is voorzien van diverse opties zoals: elektrisch verstelbare stoelen, cruise-control, navigatie + bluetooth koppeling, achteruitrijcamera, rij-modus instelbaar, climate-control, xenon, parkeersensoren rondom en meer!
Onder de motorkap vinden we de 2.979 cc 6 cilinder turbo motor met 306pk / 400Nm gekoppeld met een automatische transmissie.
Daarbij komend gaat het om een origineel Nederlandse BMW afkomstig vanaf de 3e eigenaar met bijbehorende documentatie zoals handleidingen, onderhoudshistorie & beide sleutels.
✅ 3e eigenaar
✅ Origineel Nederlands
✅ Direct leverbaar
Benieuwd naar deze auto? 🚘
📞 Bel ✉️ Mail 📱 app 🏠 Of kom langs in Beesd!
🛠️ Wij bieden de mogelijkheid voor een Servicepakket. De kosten hiervoor zijn € 795,- (nieuwe APK + onderhoudsbeurt, 3 maanden garantie, tenaamstelling, en het reconditioneren van het interieur & exterieur)
*Wilt u meer informatie over de desbetreffende auto of graag een afspraak maken neem gerust contact op met Van Wees Automotive. (wij werken graag op afspraak om zo voldoende tijd voor u te kunnen nemen)
Met vriendelijke groet,
Team van Wees*
➡️ www.vanweesautomotive.nl
Opties en accessoires:
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Bluetooth
- Electronic climate control
- Luchtvering
- Trekhaak met afneembare kogel
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 19"
- Niveauregeling automatisch
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Sportstuur
- Stuur leder
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Driving Experience Control incl. Eco Pro modus
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Interieurlijsten Satinsilber matt
- Luchtvering
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
Over deze BMW:
- Kenteken: GN-140-P
- Merk: BMW
- Model: 5-serie Gran Turismo
- APK tot: 02-07-2026
- Tellerstand: 108521 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw Metallic
- Kleurnaam: Imperial Blauw Brilliant Effect Metallic (A89)
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Leder Dakota Schwarz
- Motorinhoud: 2979 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: N55B30A
- Vermogen: 225 kW / 306pk
- Ledig gewicht: 1915 kg
- Max. massa voertuig: 2570 kg
- Max. trekgewicht: 2100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 500 cm
- Breedte: 190 cm
- Hoogte: 156 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 360 - 394 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
- Bandenmaat voor: 245/45/19
- Bandenmaat achter: 275/40/19
- Wielbasis: 2970 mm
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.979 cc |
| Max. vermogen | 225 kW (306 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.860 x 1.560 mm |
| gewicht | 1.915 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.570 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Van Wees Automotive
Parkweg 434153 XL Beesd
























































