

BMW 4-Serie
Cabrio 420i M-sport Dravit Stoelventilatie OpenAir Harman/Kardon Memory Keyless
€ 47.500202235.749 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 april 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Per direct beschikbaar: BMW 420i cabriolet M-sport in de prachtige kleur 'Dravitgrijs Metallic'. De 420i is compleet BMW dealer onderhouden en heeft slechts één eigenaar gehad.
Het betreft een BTW-auto, waardoor de BTW voor de zakelijke rijder is terug te vorderen. Verder is de auto uiterst compleet uitgerust met o.a. de volgende lijst aan opties:
09BK Pakket Open Air
04NH Nekverwarmer
0248 Stuurwielverwarming
0494 Stoelverwarming bestuurder/passagier
04FH Zitplaats met actieve ventilatie
05AZ BMW Laserlicht
05AC Grootlichtassistent
0688 Harman/Kardon Surround Sound systeem
0322 Comforttoegangssysteem
0387 windvanger
02TB Sport aut. transmissie
02VL Variabel sportstuurwiel
0320 Ontfall, type-aanduiding
0430 Binnen-/buitenspiegel, aut. dimmend
0493 Opbergpakket
04AW Dashboard Sensatec
04ML Interieurlijsten pianolak-zwart
0534 Automatische airco
0544 Snelheidsregeling met remwerking
05A1 LED Mistlamp
05AQ Active Guard Plus
05DM Parkeerhulpsysteem
06AF Wettelijke noodoproep
06C4 Connected Package Professional
06P1 Tijd.vervallen Remote Software Upgrade
06UX Vervallen touchfunctie BMW controller
0704 M sport-onderstel
0715 M aerodynamiek-kit
07LF Modell M Sport
07R7 Innovatiespakket
08TF Actieve voetgangersbescherming
MAH7 Leder Vernasca zwart naad grijs
02PA Wielbout met slot
02VB Bandenspanningsweergave
0302 Alarmsysteem
0428 Gevarendriehoek en verbandspakket
0431 Binnenspiegel, automatisch dimmend
04NE Blow-By verwarmer
04UR Sfeerverlichting
0548 Kilometersnelheidsmeter
05AS Driving Assistant
05DA Uitschakeling airbag passagierszijde
0654 DAB-Tuner (voorbereid voor DAB+)
06AE Teleservices
06AK Connected Drive Services
06NS Comforttelefonie met uitg. smartphone
06U3 BMW Live Cockpit Professional
06WD WLAN Hotspot
0710 M leerstuurwiel
0760 Hoogglans Shadow line
07M9 M Schadow Line met uitgebreide scope
08WG STURING NFC
09KA Dummy-SALAPA
0C36 Dravitgrau metallic
01R3 BMW LM-velg dubbele spaak 848M JB/GG
Internet meeneemprijs: €47.500,-
Normale verkoopprijs o.b.v. inruil / servicebeurt: €48.500,-
Inruil/(Aanvullende)Garantie/Financiering/Leasing mogelijk.
*Zie onze internet site “lease voorraad”
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 10.00 – 18.00
Zaterdag 10.00 – 16.00
GELIEVE VAN TE VOREN TE BELLEN om teleurstellingen te voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat mogelijk te beschrijven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer daarom de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Zoekcriteria: 430 430i 440 440i m440i xdrive x-drive 4x4 m msport mpakket m-pakket highexecutive high executive luxuryline luxury line sport sportline edition cabriolet
Modelreeks: jan. 2020 - mei 2024
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: vanaf € 714,15 p/m (financial lease, 72 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: de Wilde Auto's De Gruisdonk 3 5928RT VENLO, NL 077-7857576 http://www.dewildeautos.nl mail@dewildeautos.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| gewicht | 1.665 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 880 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | C |





