

BMW 4-Serie
Coupé 430i High Ex. M Sport PRO|TRk Hk|OpenDk|HK
€ 36.8992021106.870 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2021 |
| APK | 4 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 78.533 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Zeer smaakvol samengestelde BMW 430i Coupé High Executive M Sport Pro uitgevoerd in het exclusieve Dravitgrau Metallic. Deze sportieve coupé combineert krachtige prestaties met een hoogwaardige afwerking en een tijdloze uitstraling. Dankzij het M Sport Pro pakket, glazen schuifdak en Harman Kardon audio beschikt deze auto over een zeer aantrekkelijke configuratie.
De combinatie van de krachtige benzinemotor, sportieve lijnen en luxe uitrusting maakt dit een echte rijdersauto met dagelijks gebruiksgemak.
Belangrijkste kenmerken
High Executive uitvoering
M Sport Pro pakket
BMW Individual Dravitgrau Metallic
19 inch M velgen Jet Black
Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
Harman Kardon sound system
Parkeerassistent Plus
Elektrisch wegklapbare trekhaak
Draadloos opladen smartphone
Sportieve en tijdloze configuratie
Exterieur
BMW Individual Dravitgrau Metallic
19 inch lichtmetalen velgen Dubbelspaak 791 M Jet Black (1PP)
M Sport Pro pakket (33B)
Elektrisch glazen schuif-/kanteldak (403)
Privacybeglazing / warmtewerend glas achter (420)
Elektrisch zwenkbare trekhaak (3AC)
Modelaanduiding verwijderd (320)
Verwijderde spatbordlogo’s (3DZ)
Spiegelpakket (430)
Interieur & comfort
Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met memory (459)
Stoelverwarming voor (494)
Dashboard uitgevoerd in Sensatec (4AW)
Interieurlijsten Esdoorn houtafwerking (4KB)
Gegalvaniseerde bedieningselementen (4U0)
Ruime en sportieve coupé-zitpositie
Infotainment & technologie
Harman Kardon sound system (688)
Wireless Charging voor smartphone (6NW)
Connected infotainment systeem
Rijassistentie & veiligheid
Parkeerassistent Plus (5DN)
Active Protection veiligheidssysteem (5AL)
Alarmsysteem (302)
Onderstel & aandrijving
430i benzinemotor
Automatische transmissie
Achterwielaandrijving
M Sport Pro configuratie
Samenvatting
Deze BMW 430i Coupé High Executive M Sport Pro is een bijzonder smaakvol samengestelde coupé met een mooie combinatie van sportiviteit, luxe en uitstraling. Dankzij de exclusieve kleur Dravitgrau Metallic, rijke uitrusting en krachtige aandrijflijn is dit een auto die zowel qua looks als rijbeleving overtuigt.
AL MEER DAN 15 JAAR EEN BEGRIP IN DEN BOSCH EN OMSTREKEN VOOR UW EXCLUSIEVE AUTO.
Aangezien we graag de tijd voor u nemen werken we alleen op afspraak.
Wij hanteren flexibele openingstijden, bel ons eerst voordat u vertrekt
U bent van harte welkom.
Voor verkoopinformatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met Thijs Robben 06-81764763. Wij zijn ook bereikbaar via WhatsApp (06-81764763) of email net wat u prettig vindt.
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen derhalve aan de advertentie geen rechten worden ontleend en Robben Rosmalen kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en/of meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen. Ontdekt u een fout, meld het ons aub.
Bedankt
LIKE ONZE FACEBOOK EN BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS MEEST ACTUELE AANBOD!
BELEEF DEZE AUTO 3D OP ONZE WEBSITE WWW.ROBBENROSMALEN.NL
Alle keuringen toegestaan, INRUIL en FINANCIERING uiteraard mogelijk!
Wordt geleverd met alle (onderhoud)boekjes en NAP.
Mocht u een auto willen inruilen dan ontvangen wij graag enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen.
De foto's kunt u sturen via Whats'App of email.
Please contact us for export possibilities!
Nl, Eng, Fr
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: G22
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: ALCAN.-/SEN.-KOMB./SCHW.KONTR.BLAU (KGNL)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
Wij hanteren meeneemprijzen.
Bij de prijs inbegrepen: een schone, nette en gepolijste auto, een geldige APK, minimaal €50,- aan brandstof, RDW-leges, en een grondige controle van onze auto's voordat ze geadverteerd worden.
Voor auto's buiten de fabrieksgarantie bieden wij de mogelijkheid om garantie af te sluiten voor 6, 12 of 24 maanden.
Ons afleveringsniveau ligt hoog, zodat u nooit voor onverwachte verrassingen komt te staan bij het bezichtigen van een auto.
Dit afleverpakket bevat: Algemene technische controle, Geldige APK (Minimaal 6 maanden geldig), RDW-Leges, Schone nette auto
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.770 x 1.850 x 1.383 mm |
| gewicht | 1.520 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.030 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |
| Energielabel | B |





