

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 mei 2016 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 97.950 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
*Consignatieverkoop namen een klant
Optielijst:
2701 Aerodynamica-pakket M-Technic 715
26909 Airbag Passagierszijde uitschakelbaar 5DA
28980 Automatische airconditioning 2 zones met autom. luchtcirculatiefunctie 534
68902 Bandensysteem Run-Flat (met Noodloopeigenschappen) 258
81 Besturings-AV Europese markt (EU specifiek) 230
26710 Cruisecontrolsysteem met Remfunctie 544
51299 Diefstalbeveiliging voor Wielen (Velgsloten) 2PA
38999 Gevarendriehoek 428
25413 Instrumentencombinatie (uitgebreide omvang) 6WA
19000 Koplampsproeiers (Koplampsproeiers) 502
18909 Licht- en regensensor 521
1702 Licht-pakket
> 37603 - Ambienteverlichting
> 37616 - Voetenruimteverlichting voor
> 37699 - Uitstaplampen in Portierbekleding onder
> 37708 - Leeslampen voor
> 37805 - Bagageruimteverlichting 563
97741 M Sport 337
4706 Opbergruimte-pakket 493
25151 Service-systeem: Intelligente noodoproep incl. TeleServices 6AC
31901 Sportstoelen voor 481
30301 Stoelbekleding/kussens: Leer Dakota LCNL
29500 Stoelverwarming voor 494
69103 Stuur (Leer M-Technic) 710
11309 Universeellak U
28402 Vloermatten Velours 423
39804 Achteruitrijcamera 3AG
25804 Audio-navigatiesysteem Professional
> 24116 - Audiosysteem BMW Professional (Radio / DVD-drive MP3-compatibel)
> 24709 - Spraaksturingssysteem 609
24116 Audiosysteem BMW Professional (Radio / DVD-drive MP3-compatibel)
15801 Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat 430
35508 Comfort-toegang (Open- en sluitsysteem) 322
24050 DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal) 654
38004 Diefstalalarmsysteem met Interieurbeveiliging 302
33901 Doorlaadopening (Middenarmsteun achter) 465
24824 Handsfree-installatie Bluetooth met uitgebreide Smartphone-connectiviteit 6NS
25204 Head-up-display 610
26342 Interieurinrichting: Interieurlijsten Aluminium Langsslijping fijn met Accentlijst 4FT
18580 Koplamp LED met adaptieve lichtverdeling
> 18313 - Mistlamp LED
> 18610 - Rijassistent-systeem Grootlichtassistent
> 19000 - Koplampsproeiers (Koplampsproeiers) 552
33305 Lendensteun Stoel voor links en rechts 488
33403 Lendensteun Stoel voor links en rechts, electr. verstelbaar 488
50426 Lichtmetalen velgen voor/achter: 8x19 / 8,5x19 (Dubbelspaak 442 M, Bicolor) 21C
18313 Mistlamp LED
25800 Park-Distance-Control (PDC) voor en achter 508
40193 Remsysteem: M Sportremmen (Remzadels gespoten) 2NH
18610 Rijassistent-systeem Grootlichtassistent 5AC
25704 Rijassistent-systeem Speed-Limit-weergave 8TH
24701 Sound-systeem Harman-Kardon 688
69005 Stuur verwarmbaar 248
75916 Transmissie Sport-automaat - met Steptronic (8-traps) 2TB
8702 Uiterlijke kenmerken: Shadow-Line Hoogglans 760
69825 Variabele Sportbesturing
> 69811 - Stuurbekrachtiging Stuurbekrachtigings-tronic 2VL
39105 Windscherm (Cabrio) 387
Met M-Performance kit, dit houdt in;
1. M-Performance Power & Sound Kit (MPPSK)
Dit is de belangrijkste prestatiegerichte variant van de M-Performance kit voor de 440i:
Motor-upgrade: De motor wordt hergeprogrammeerd met een agressievere mapping waardoor het vermogen en koppel stijgen.
Prestatie-uitlaat: Een speciaal afgestelde, klepsysteem-uitlaat met grotere doorstroming voor een sportiever karakteristiek geluid en betere prestaties.
Krachttoename: Standaard levert de B58-motor in de 440i ongeveer 326 pk; met de M-Performance kit kan dit naar circa 355–360 pk en hoger koppel stijgen, met een merkbaar snellere acceleratie.
Sportiever geluid: Door het klepsysteem en de tuning klinkt de 440i rauwer en sportiever, vooral in Sport/Sport+ modus.
Al meer dan honderd jaar is het bewijs geleverd: BMW maakt rijden geweldig. De krachtige motor geeft deze BMW uitstekende prestaties. Het lederen interieur maakt het echt af. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Kiezen tussen open en dicht rijden kan met een druk op de knop dankzij de elektrisch bediende cabriokap. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel en windscherm.
Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! De luidsprekers van het high performance audiosysteem omringen u met een uitgebalanceerd geluid. Het navigatiesysteem met harde schijf geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, lederen sportstuur, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze BMW 4-serie Cabrio is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Met voorzieningen als head-up display en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Even een proefrondje met deze sportwagen pakken? Geen probleem! Bel nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
- Koplampreiniging
- M Aerodynamica
Overig
- Comfort-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend)
- Sport Line
Meer informatie
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.


Rij-impressie BMW 4-serie cabrio
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.638 x 1.825 x 1.384 mm |
| gewicht | 1.825 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 177 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
D.R. Auto’s
Hoenderparkweg 487335 GV Apeldoorn

































