

BMW 4-Serie Gran Coupe
Coupé|Mpakket BMW 4-serie Gran 418i Executive|Mpakket
€ 16.9942017157.669 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 september 2017 |
| APK | 18 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 48.086 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
BMW 4-serie Gran Coupé 418i Executive|Mpakket
Algemene gegevens
Kenteken: PS-005-B
Tellerstand: 157669 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2017
Transmissie: Automaat
Kleur: Wit
Interieur: Antraciet
Technische gegevens
Motorinhoud: 1499 cc
Aantal cilinders: 3
Vermogen: 100 kW / 136pk
Koppel: 220Nm
Ledig gewicht: 1485 kg
Max. trekgewicht: 1300 kg
Energielabel: C
Emissieklasse: Euro 6
Acceleratie (0-100 km/h): 9.6 seconden
Topsnelheid: 210 km/h
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 5.2 l/100km
Functionaliteit
Lengte (cm): 464 cm
Hoogte (cm): 1389 cm
Breedte (cm): 183 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 48086 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
De BMW 4-serie Gran Coupé vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2017 en heeft 157669 kilometer op de teller staan. Deze auto is uitgerust met een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. In deze BMW profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. Deze auto klinkt naar meer. Dat is te danken aan het Harman/Kardon audiosysteem. Aan boord van deze BMW 4-serie Gran Coupé is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Deze auto is voorzien van Harman Kardon-audiosysteem, full map navigatiesysteem, lederen M sportstuur, regensensor, cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel.
Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Kom jij deze in het echt bekijken?
Wij nodigen jou graag uit voor een bezichtiging en/of proefrit om deze auto te ervaren!
Welkom op de Roazeloane 60 en 63 in de Westereen!
Zo lang de auto's online staan zijn ze beschikbaar. Wij reserveren niet. Contact via marktplaats, watsapp of mail is geen reservering. Belt u voordat u vertrekt of de auto nog wel beschikbaar is.
Uw auto / boot / motor of scooter inruilen? Geen enkel probleem. Graag ontvangen wij foto's, kenteken en de tellerstand van uw inruiler per whatsapp op 06-1323 2976
4 uur voor vertrek naar de Westereen (Zwaagwesteinde) adviseren wij om uw daglimiet voor overboekingen te wijzigen.
Er zit een tijdslot op van 4 uur bij Rabobank, ING & ABN voor het ophogen van uw limiet vanwege veiligheidsredenen.
Dit wil zeggen dat het 4 uur duurt voordat u het bedrag kunt overboeken.
Tevens is het ook handig om, ter voorbereiding, van uw inruiler de volgende zaken mee te nemen:
- Groene kentekenpas
- 9-cijferige code (wanneer kwijt eenvoudig online bij RDW op te vragen voor €1,25, hier kunnen we mee helpen)
- Reservesleutel(s)
- Boekjes en onderhoudsfacturen
Kunt u al zeggen "ik rij Jeeninga"?
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Lukt het niet om het te betalen bedrag in 1 keer te voldoen, dan bieden wij ook mogelijkheden zoals financieren aan.
Vraag naar de mogelijkheden of klik op het balkje 'financieren' op onze website zodat jij dit op jouw gemak kunt aanvragen. http://www.jeeninga-autos.nl
Met vriendelijke groeten,
Jeeninga-auto's
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.830 x 13.890 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1.300 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 1.153 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |





