BMW 2-Serie Active Tourer

225i High Executive Aut. | Adaptieve Cruise | Memory Stoelen | Sportstoelen | Stoelverwarming | Full Led

PoweredBy
BMW 2-Serie Active Tourer
225i High Executive Aut. | Adaptieve Cruise | Memory Stoelen | Sportstoelen | Stoelverwarming | Full Led
€ 14.8452015149.665 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieMPV (5 deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 14 januari 2015
APK 1 september 2026
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Catalogusprijs € 51.207
Wegenbelasting/3mnd € 217 - € 240

Omschrijving

Onderscheidende en riant uitgevoerde BMW 2-serie met de meest krachtige motor onder de kap! Loopt en rijd als nieuw en is voorzien van unieke opties. Zeer smaakvol exemplaar!

V O L L E D I G onderhouden en origineel Duits geleverde BMW 2-serie uit het jaar 2015 met slechts 149.801KM op de teller. Door ons aangekocht van de 2e eigenaar. Nette en zeer volledig uitgevoerde BMW 225i in de meest uitgebreide uitvoering. Compleet onderhouden en van zowel binnen als buiten in keurige staat. Historie en NAP aanwezig. Aangeboden BMW hebben wij aangekocht van een collega autobedrijf. We praten hier over een origineel Duits geleverd 225i Active Tourer met praktisch alle mogelijke opties. De auto is compleet onderhouden en staat rondom op A-merk banden. De gehele onderhoudshistorie is terug te vinden in het digitale onderhoudsboekje welke in de boordcomputer van de auto aanwezig is. De kleurstelling is prachtig en het de veiligheidsvoorzieningen maken de auto helemaal af! De BMW is afkomstig uit het jaar 2015 en heeft een aantoonbare kilometerstand middels de nationale autopas.

Aan opties geen gebrek, hieronder een greep uit de optielijst:
- Lederen bekleding
- Stoelverwarming
- Sportstoelen
- Adaptieve Cruise control
- Led verlichting
- Elektrische kofferklep
- Keyles entry + Start
- Achteruitrijcamera
- Climate control
- Adaptief onderstel
- Parkeersensoren
- Etc..

Kortom een volle en goed onderhouden 2-serie voor het hele gezin. Mogen we u van harte uitnodigen om eens te komen kijken?

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Navigatie-systeem full map + hard disk
  • Verwarmde voorstoelen
  • Voorstoelen verwarmd

Exterieur

  • Halogeen mistlampen
  • Ruitensproeiers verwarmbaar
  • Variabele stuuroverbrenging

Veiligheid

  • Bots herkenning en activatie
  • Extra getint glas

Overig

  • Comfort Access pakket
  • Sport-Line

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:

  • Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
  • Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Servicebeurt - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
  • Pakket 3 (€ 1.195): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt (naar fabrieksvoorschrift) - 6 maanden garantie

Bedrijfsinformatie

Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.

Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683.

LET OP:

Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieMPV (5 deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 8 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.998 cc
Max. vermogen 170 kW (232 pk)
Max. koppel 350 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.342 x 1.800 x 1.586 mm
Massa 1.405 kg
Max. toelaatbare massa 1.970 kg
Aanhangermassa geremd 1.500 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 468 - 1.510 l
Inhoud brandstoftank 51 l
Topsnelheid 235 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 6,8 s
Actieradius 850 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik buitenweg 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik gecombineerd 6,0 l/100km (1 op 16,7)
CO2-uitstoot 139 g/km
EnergielabelC

Opties

Plexat Automotive B.V.

Driestweg 1
6721 NG Bennekom

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Plexat Automotive B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op BMW 2-serie Tourer is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op BMW 2-serie Tourer