Bentley S3

Sedan 6.2 V8 Rolls Royce Silver Cloud uitgevoerd

PoweredBy
Bentley S3
Sedan 6.2 V8 Rolls Royce Silver Cloud uitgevoerd
€ 44.950196758.311 km
  • Lederen bekleding

    Zitten als een vorst

  • Automatisch

  • Benzine

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSedan (4 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 30 juni 1967
APK 28 april 2022
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan 't Klassiekerhuis

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Bentley S3 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Bentley S3

Omschrijving

Prachtige klassieke Bentley/Rolls Royce

**Er zijn van die auto's, als we het over klassieke auto's hebben, die we zo mee op vakantie zouden nemen naar Zuid Frankrijk, en dan niet alleen omdat dat een prachtige ervaring is, maar ook omdat we zo'n goed gevoel hebben bij de technische staat van de auto. Komt mede omdat we deze auto voor het eerst gezien hebben in de Elzas tijdens een clubrit van de Rolls Royce en Bentley club 'De Mascotte'. Daar maakten we kennis met de eigenaar en zijn auto. Met meer dan 30 graden 1500 kilometer rijden is een goede proef van de technische staat van de auto. Nu mag de auto verkocht worden omdat de eigenaar te vaak in het verre buitenland zit en er te weinig mee gereden wordt. Een auto die voortreffelijk rijdt, voorzien is van alle wenselijke luxe, airco, goed werkende 8 track met heel veel cassettes. Heerlijk om zo terug in de tijd te gaan met de auto, zowel qua gevoel, visueel en auditief. Eigenlijk een grote werkelijkheid om zo terug te gaan in de tijd. Toen alleen de aller aller rijksten dit konden veroorloven.
Zojuist is de auto nog bij Brabo voor onderhoud geweest, rekeningen zijn aanwezig. Ook een geschiedenis verhaal van Marinus Rijkers over de auto, heerlijk om te lezen.
Het betreft hier dus een rechtsgestuurde Bentley S3 die helemaal omgebouwd is tot Rolls Royce Silver Cloud. Technisch zijn de auto's hetzelfde, dus is alleen cosmetisch. De laatste serie staat bekend om zijn grotere betrouwbaarheid, met name qua warmte huishouding. Optisch met de 4 koplampen weer wat moderner dan de S1 en S2.
We hebben zelf uitgebreid met de auto gereden, met veel plezier, zodat we u zoveel mogelijk kunnen vertellen over de auto.
Van harte welkom voor een bezoek!

We hebben altijd zo'n 10-15 Volvo's V70 / 850 / 940 / 960 in alle uitvoeringen met of zonder lpg, turbo, automaat etc. in voorraad, check onze website www.klassiekerhuis.nl

Klassiekers en youngtimers zijn fiscaal zeer interessant voor zakelijk gebruik. Je kunt op basis van de young-timer regels de auto zakelijk aanschaffen, alle kosten `op de zaak` zetten waarna je minimaal bijtelling betaalt over de aanschafwaarde (indicatie Volvo V70, slechts 15 euro tot 20 euro per maand)

*APK's besteden wij uit aan een vakgarage zodat klanten er zeker van kunnen zijn dat de auto ook nog door externe monteurs technisch nagezien is.

Bentley S3 Sedan 6.2 V8 Rolls Royce Silver Cloud uitgevoerd**

  • Kenteken: DL-60-LG
  • Merk: Bentley
  • Model: S3 Sedan
  • Tellerstand: 58311 KM
  • Carrosserievorm: Sedan
  • Aantal deuren: 4
  • Brandstofsoort: Benzine
  • Bouwjaar: 1967
  • Transmissie: Automaat
  • Kleur: grijs
  • Motorinhoud: 6200 cc
  • Aantal cilinders: 8
  • Vermogen: 184 kW / 251pk
  • Ledig gewicht: 2200 kg
  • Aantal zitplaatsen: 5
  • BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
  • Aantal sleutels: 3
  • Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
  • Motorrijtuigenbelasting: Vrijgesteld
  • Emissieklasse: Euro Euro 0

Exterieur

  • Buitenspiegel rechts
  • Getint glas
  • Metaalkleur

Interieur

  • Airco
  • Elektrische ramen voor en achter
  • Lederen bekleding
  • Lederen interieur
  • Middenarmsteun voor
  • Stuurbekrachtiging

Mailen mag, bellen is een stuk persoonlijker en geniet onze voorkeur.
Wilt u langskomen voor een bezoek dan kan dat in overleg, ook 's avonds!
Wij vragen u nooit om een aanbetaling zonder dat u de auto bij ons heeft bezichtigd. We never ask you for a deposit without having seen the car with us.

Voor info bel Emile Koole tel +316 22 22 23 56 of Rosemarijn Koole tel. +31631901315. Inruil en inkoop van uw auto mogelijk, wij zijn altijd op zoek naar goede auto's! Tenaamstellen kan hier 24/6 tevens klaarmaken voor export incl. alle benodigde documenten. Wij zijn gespecialiseerd in youngtimers en klassieke auto’s en doen dat met veel passie en liefde. We hebben meestal rond de 60 auto’s staan en krijgen wekelijks nieuwe auto’s binnen. U kunt bij ons direct online een financiering aanvragen voor de aanschaf van uw auto. En dat allemaal voor de meest gunstige rente!

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08.30 uur tot 20:00 uur
Zaterdag 9:00 uur tot 12:00 uur
maar bel altijd even van te voren als u wilt komen, welkom!

-English-
Mailing is allowed, calling is a lot more personal and we prefer that.
If you want to visit us, you can do so in consultation, even in the evening!
We never ask for a deposit without having seen the car with us.

For info call Emile Koole tel +316 22 22 23 56. Trade and purchase of your car possible, we are always looking for good cars! We can also export the car for you in 15 minutes, 24/6, including all necessary documents. We specialize in youngtimers and classic cars and do that with a lot of passion and love. We usually have around 60 cars and receive new cars every week. You can request financing directly from us online for the purchase of your car. And all for the most favorable interest!

Opening hours:
Monday through Friday from 8.30 am to 8 pm
Saturday 9:00 AM to 12:00 PM
but always call ahead if you want to come, welcome!

't Klassiekerhuis
Bommelsedijk 19a
3256LD Achthuizen
+31187-487750
info@klassiekerhuis.nl

www.klassiekerhuis.nl

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSedan (4 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Achterwiel
Transmissie Automatisch
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 6.200 cc
Max. vermogen 184 kW (251 pk)
gewicht 2.200 kg

Opties

't Klassiekerhuis

Bommelsedijk 19
3256 LD Achthuizen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan 't Klassiekerhuis

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Bentley S3 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Bentley S3

    Meer Bentley S3

    Naar model pagina