
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi R8
Spyder V10 Carbonpakket Keramisch 5.2 FSI quattro
€ 139.995201728.601 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 3 mei 2017 |
| APK | 3 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 283.663 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 19"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronisch sper differentieel
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
Interieur
- Lederen interieurdelen
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Overige
- Audi connect (EL3)
- Audi dynamic steering (1N8)
- Bang en Olufsen Sound System (9VS)
- Carbon exterieur delen
- Variabele stuuroverbrenging
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 20 voor, 11J x 20 achter, "10-spaak-Y"-design, antracietzwart glanzend (45F)
- WiFi
- Audi magnetic ride (2MN)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- schakelpaddles
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2016 - apr. 2018
Modelcode: 4S
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: DNA Cars Cort van der Lindenlaan 46 1412CA NAARDEN, NL 06-15945714 http://www.dnacars.nl bram@dnacars.nl
Bedrijfsinformatie
DNA Cars rekent EUR 1295,- Rijklaar maak kosten
Onze vraagprijzen zijn meeneemprijzen
Wanneer u uw auto wilt inruilen ontvangen wij graag de informatie van uw huidige auto om zo indicatief een voorstel te kunnen maken.
Ook heeft DNA Cars verschillende financiering mogelijkheden en we doen u graag een voorstel.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 10 |
| Cilinderinhoud | 5.204 cc |
| Max. vermogen | 397 kW (541 pk) |
| Max. koppel | 540 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.940 x 1.250 mm |
| gewicht | 1.695 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Inhoud brandstoftank | 83 l |
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,6 s |
| Actieradius | 709 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 16,9 l/100km (1 op 5,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,7 l/100km (1 op 8,5) |
| CO2-uitstoot | 277 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
DNA Cars
Cort van der Lindenlaan 461412 CA Naarden




























































