
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q8
55 TFSI e quattro Pro Line - Maxton Pakket | Panorama | B&O | RS Seats | 360 Camera
€ 93.495202531.412 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2025 |
| APK | 27 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 98.759 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
MC 6446
Kenteken auto: KDF-16-G
Er zijn flagship SUV's die jaar na jaar hetzelfde blijven. En er zijn flagship SUV's die bij elke nieuwe generatie bewijzen waarom ze de maatstaf van hun segment zijn. De nieuwe Audi Q8 55 TFSI e S Line is het laatste, een volledig bijgewerkte flagship SUV die zijn reeds indrukwekkende voorganger op elk vlak overtreft en in S Line trim voorzien is van een sportieve scherpte die zijn brede, zelfverzekerde silhouet volledig recht doet. Dit is de Q8 voor de rijder die het beste kent en niets minder accepteert.
De 55 TFSI e plug-in hybride aandrijflijn levert een systeemvermogen van 381 pk en 600 Nm koppel dat via het quattro vierwielaandrijvingssysteem met een directheid en souplesse naar het asfalt wordt gebracht die zijn flagship karakter volledig weerspreekt. Elektrisch de stad verlaten, hybride de snelweg domineren of volledig vermogen ontketenen wanneer de situatie erom vraagt, de Q8 beheert dat samenspel met een vanzelfsprekendheid die alleen mogelijk is wanneer Audi's nieuwste generatie technologie en engineering elkaar op het hoogste niveau ontmoeten. De luchtvering, de vierwielbesturing en het adaptieve rijdynamieksysteem zorgen ervoor dat dit geen grote SUV is die toevallig goed rijdt. Dit is een rijdersauto die toevallig groot is.
De S Line uitrusting geeft de nieuwe Q8 een sportieve scherpte die zijn imposante silhouet volledig versterkt. De S line bumpers, de 21-inch S line wielen, de verlaagde sportophanging en het interieur met S line sportstoelen en Audi's nieuwste MMI panoramisch display, alles ademt de overtuiging dat een flagship SUV nooit saai hoeft te zijn. De matrix LED koplampen, het Bang & Olufsen geluidssysteem en de verfijnde afwerking completeren een pakket waarbij elke wens al is ingevuld voordat hij is uitgesproken. Dit is hoe Audi premium definieert in 2025.
Bouwjaar 2025 betekent maximale technologie, maximale garantie en een flagship SUV die zijn beste jaren nog volledig voor zich heeft. Voor de rijder die het grootste en meest complete uit Audi's SUV gamma wil, met de zekerheid dat hij inststapt in het nieuwste en beste wat Audi te bieden heeft
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 23'inch
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lederen/kunstlederen bekleding
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Range extender
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: apr. 2024 - 2026
Laadvermogen: 720 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Kenteken: MC-64-46
Fabrikant: C Gallery Exclusive George Marshallweg 7 1689ZS ZWAAG , NL 0229755707 http://www.cgalleryexclusive.nl info@cgalleryexclusive.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 290 kW (395 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 2.000 x 1.710 mm |
| gewicht | 2.390 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 1.973 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
C Gallery Exclusive
George Marshallweg 71689 ZS Zwaag














































