
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q8
60 TFSi e 490 Pk quattro S-Line Competition | Matrix Laser LED | Vierwielbesturing | B&O Audio | Valcona Leder | 22 Inch | Trekhaak | Head-Up | 20.328 Km!!

Audi Q8
60 TFSi e 490 Pk quattro S-Line Competition | Matrix Laser LED | Vierwielbesturing | B&O Audio | Valcona Leder | 22 Inch | Trekhaak | Head-Up | 20.328 Km!!
€ 104.850202520.328 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2025 |
| APK | 10 juni 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 151.862 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
Audi Q8 60 TFSI e 490 PK quattro S-Line Competition – 2025 | 20.328 km | Laser LED | B&O | Head-Up | 22”
Maak kennis met het absolute topsegment van Audi: deze indrukwekkende Audi Q8 60 TFSI e quattro S-Line Competition combineert brute prestaties, luxe en innovatieve technologie in één exclusieve SUV. Met een systeemvermogen van maar liefst 490 pk biedt deze plug-in hybride niet alleen indrukwekkende prestaties, maar ook verfijnd rijcomfort en de mogelijkheid om korte ritten volledig elektrisch af te leggen.
Deze Q8 uit 2025 heeft slechts 20.328 km gereden en verkeert in absolute topstaat. Dankzij de combinatie van het sportieve S-Line Competition pakket en het stijlvolle zwart optiek pakket heeft deze Q8 een krachtige en exclusieve uitstraling.
Daarnaast is deze uitvoering voorzien van een uitzonderlijk rijke uitrusting met hoogwaardige materialen en de nieuwste technologieën. Het interieur is afgewerkt met luxe Valcona lederen bekleding, terwijl de stoelverwarming én stoelkoeling zorgen voor optimaal comfort in alle seizoenen.
De aanwezige vierwielbesturing maakt de auto verrassend wendbaar bij lage snelheden en extra stabiel tijdens hogere snelheden, wat het rijcomfort naar een nog hoger niveau tilt.
Belangrijkste opties:
- 60 TFSI e Plug-in Hybrid | 490 pk | quattro
- S-Line Competition & zwart optiek pakket
- Matrix Laser LED verlichting
- Bang & Olufsen premium audiosysteem & Head-Up Display
- Valcona leder met stoelverwarming en stoelkoeling
- Vierwielbesturing & Adaptive Cruise Control
- Panoramisch dak, trekhaak & 22 inch lichtmetalen velgen
Daarnaast profiteert u van verlengde garantie t/m 13-05-2030 of 100.000 km, wat zorgt voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Kortom: een uitzonderlijk complete en exclusieve Audi Q8 met een perfecte combinatie van sportiviteit, luxe en geavanceerde technologie.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging. 🚗
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- koplampreiniging
- laser LED koplampen
- S Line exterieur
Infotainment
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- Navigatiesysteem full map
- telefoonintegratie
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- kunstlederen interieurdelen
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- hoofdsteunen actief
Overig
- Adaptive cruise assist en emergency assist (Rijstrooksensor met correctie)
- Assistentie pakket Parking (parkeer assistent)
- Geldige APK
- Instructieboekjes aanwezig
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Memory-pakket (Buitenspiegels elektr. met geheugen)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Onderstelpakket Advanced (achterasbesturing, anti overhel assistent)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Stoelen-pakket (stoel ventilatie voor)
- Stoelen-pakket (voorstoelen met massagefunctie en geventileerd)
- Trekhaak-pakket (aanhanger assistent)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Technische informatie
accugarantie: 160000 km
Laadvermogen: 720 kg
Wielbasis: 300 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket occasions (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Tenaamstelling
- Comfortpakket occasions (€ 850 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket occasions"): 6 maanden Bourguignon garantie, Geldige APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Professionele reiniging interieur en exterieur, Tenaamstelling, Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Das WelAuto (€ 1.250 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket occasions"): Das WeltAuto; Geldige APK, RDW Leges
- Audi.nl pakket (€ 1.250 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket occasions"): Geldige APK, RDW Leges
- Premiumpakket occasions (€ 1.250 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket occasions"): BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG garantie, Geldige APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Professionele reiniging interieur en exterieur, Tenaamstelling, Uitgebreide inspectie op 130 punten, Volle brandstoftank
- VWPFS Private Lease (€ 1.250 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket occasions"): 12 maanden garantie, Minimaal 6 maanden APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Professionele reiniging, Tenaamstelling, Uitgebreide inspectie op 130 punten, Volle tank brandstof/Volle accu
- Premiumpakket+ occasions (€ 2.750 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket occasions"): BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG garantie, Geldige APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Professionele reiniging interieur en exterieur, Tenaamstelling, Uitgebreide inspectie op 130 punten, Volle brandstoftank
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 360 kW (490 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 2.000 x 1.697 mm |
| gewicht | 2.390 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 605 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Actieradius | 85 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 35 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Bourguignon Occasions
Jupiterweg 118938 AD Leeuwarden



















































