
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q8
60 TFSI e NP 171K Vierwielsturing | Massage | Head-up | 360° Camera | B&O 3D | 23 Inch
€ 119.880202516.990 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2025 |
| APK | 24 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 169.058 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
Een uitgebreide beschrijving vindt u op www.akker.nl. De nieuwprijs van deze zeer compleet uitgevoerde Audi Hybride bedraagt €171.875,- Verlengde fabrieksgarantie tot 23-04-2030 (of 100.000 km). Rode stiksels (Audi Sport), Verwarmbare voorruit, Peilzender
Aanvullende opties en accessoires
- 23 Inch l.m. velgen 10-spaak Audi Sport
- Achterasbesturing
- Achterassturing
- Adaptive air suspension sport
- Alcantara hemelbekleding (zwart)
- Assistentiepakket 'City'
- Assistentiepakket 'Parking'
- Assistentiepakket 'Tour'
- Audi Lane Assist
- Audi Pre Sense Front
- Audi Pre Sense Rear
- Audi Side Assist
- Audi Smartphone Interface
- Auto. dimmende binnenspiegel
- Auto. dimmende buitenspiegels
- Automatische daglichtschakeling
- Automatisch inparkeersysteem
- Bang & Olufsen Advanced Sound
- Bestuurdersinformatiesysteem
- Bluetooth
- Bluetooth autotelefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels zwart
- Carbon inleg
- Comfort-middenarmsteunen voor
- Comfortsleutel (openen en sluiten zonder sleutel)
- Dashboard in leder
- De-activering bijrijdersairbag
- Digitale OLED-achterlichten
- Digitale radio ontvangst
- Donker getint glas (Privacy Glass)
- Driespaaks stuurwiel
- Dubbelgeluidsisolerend glas
- Elektr. inklapbare buitenspiegels
- Elektr. te bedienen kindersloten
- Elektr. te openen/sluiten kofferdeksel
- Elektr. uitklapbare trekhaak
- Elektr. verstelbare lendesteunen
- Elektr. verstelbare sportstoelen
- Elektr. verstelbare voorstoelen
- Elektrisch bedienbaar panoramadak
- Elektrisch bedienbare zonwering achter
- Elektrisch verstelbaar stuurwiel
- F1-schakeling achter stuurwiel
- Geheugenfunctie op beide stoelen
- Grootbeeld kleurenscherm
- HD Matrix LED-koplampen met Audi Laserlicht
- Hemel in alcantara
- HomeLink (openen van garage)
- Ionisatiesysteem
- ISOFIX kinderzitjesbeveiliging
- Laadkabel
- Leder in geruit-design
- Massage
- Massage- en ventilatiefunctie
- Meesturende achteras
- MMI Navigatiesysteem Plus
- MMI Touch (handschriftherkenning)
- Navigatie met 3D-weergave
- Parkeersensoren voor en achter
- Portier LED-verlichting
- Rode remklauwen
- Rode stiksels (Audi Sport)
- Rode veiligheidsgordels
- Schuifdak
- Servosluiting op de portieren
- Snelheidslimietherkenning
- Sportpakket
- Sportstoelen met zitvlakverlenging
- Stoelventilatie
- Stoelventilatie vóór
- Supersportstoelen
- Top View 360 graden camera's
- Uitgebreide voorverwarming-/ventilatie
- Uitgebreid leder pakket
- USB-aansluiting
- Valcona lederen bekleding
- Verwarmbare voorstoelen en achterbank
- Volautomatisch airconditioning
- Voor-, zij- en hoofdairbags
- Zwarte dakrailing
- Zwart optiekpakket
Meer informatie
Interieurkleur: Zwart leder
Specificaties
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.000 cc |
| Max. vermogen | 360 kW (490 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.992 x 1.995 x 1.697 mm |
| gewicht | 2.390 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 605 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Actieradius | 1.923 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Energielabel | A |
Opties
VD Akker Audi - Bentley & Porsche Specialisten
Steenovenseweg 15681 BA Best




























