
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q8 e-tron
55 quattro Advanced Edition Plus 115 kWh 408pk | Panoramadak | Stoeverwarming voor en achter | Head ip Display | Pack Tour | Pack City

Audi Q8 e-tron
55 quattro Advanced Edition Plus 115 kWh 408pk | Panoramadak | Stoeverwarming voor en achter | Head ip Display | Pack Tour | Pack City
€ 56.849202436.890 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 februari 2024 |
| APK | 19 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 104.137 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 365 - € 399 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen panoramadak (3FU)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Velgen, gesmeed lichtmetaal 9,5J x 21 "5-arm-Aero-structuur"-design (47D)
- aluminium delen exterieur
- Buitenspiegelbehuizing, in carroseriekleur (6FA)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie (6XL)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakreling zwart (3S2)
- Optiekpakket hoogglans zwart inclusief zwarte Audi-ringen (4ZP)
- Privacy glas (QL5)
Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch response (PNQ)
- (9S8)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi phone box light (9ZV)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D sound vóór (9VS)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin. Bovenzijde dashboard, portierarmsteunen en onderzijde middenconsole in mono.pur 550 (7HM)
- Leder Valcona en leder Milano, geperforeerd (N0K)
- Stoelen, voor verwarmbaar (4A3)
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- Vierzones airconditioning (9AU)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- Middenarmsteun in Valcona leder
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurdersstoel (PV3)
- Stoelventilatie voor (4D3)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- Assistentiepakket Tour (PCC)
- Audi active lane assist incl file assistent (6I6)
- Audi lane departure warning incl emergency assist (6I5)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- uitwijk assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- Snelheidslimietherkenning (QR9)
Overig
- Adaptive Air Suspension (1BK)
- Assistentiepakket City (achteruitrij assistent, uitstap waarschuwing) (PCM)
- Comfortsleutel en sensorgestuurde achterklepontgrendeling (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing) (PGC)
- Comfortstoelen voorin (comfortstoel(en), Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen) (PS8)
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2023 - 2024
Technische informatie
Accu snellaadtijd (10%-80%): 31 minuten
Actieradius: 578 km
Laadvermogen: 695 kg
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-zwart-rotsgrijs
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen):
✓ Tenaamstelling van de occasion
✓ 12 maanden wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wettelijke garantie (12 maanden garantie)
- Comfortpakket (€ 395 meerprijs):
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ 12 maanden BOVAG-garantie
✓ Minimaal 3 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerde kilometerstand
✓ Controle vloeistoffen, olie en bandenspanning
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis "): BOVAG garantie (12 maanden) - Zekerheidspakket (€ 995 meerprijs):
✓ 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie
✓ Minimaal 12 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerd 7.500 km of 6 maanden
onderhoudsvrij rijden
✓ Uitgebreide 130-puntencheck
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Mobiliteitsgarantie*
✓ 2 dagen gratis vervangend vervoer
+ Gratis eerste jaar a-point loyaliteit
(t.w.v. € 437,50)
Profiteer van gratis voordelen zoals zomer- en
winterchecks en APK.*
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis "): BOVAG garantie (12 maanden); 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie (18 maanden garantie, 40.000 km garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Gemiddelde actieradius: 486
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 300 kW (409 pk) |
| Max. koppel | 664 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 1.960 x 1.633 mm |
| gewicht | 2.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.180 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 631 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 578 km |
| Energielabel | A |
Opties
Audi Centrum Amsterdam
Klokkenbergweg 191101 AK Amsterdam-Zuidoost







