

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 december 2016 |
| APK | 16 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 107.097 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 896 - € 943 |
Omschrijving
Bij het ontwerpen van de Audi Q7 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De S line exterieur styling verfraait het uiterlijk met verschillende sportieve accenten. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een zescilinder motor en een automatische transmissie. De aanwezige luchtvering zorgt voor meer veiligheid en rijcomfort onder alle omstandigheden. Solide op nat asfalt en regenklinkers, maar net zo onverschrokken op de onverharde weg: de vierwielaandrijving trekt je overal doorheen. Een lederen interieur staat al decennia voor stijl en klasse. Ook bij deze Audi Q7. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Zon en frisse lucht krijgen vrij spel dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, trailer assistent, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. Ook de akoestiek in de auto wordt optimaal benut door het high performance audiosysteem. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van full map navigatiesysteem, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze Audi Q7 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Audi voor een proefrit reserveren.Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. De automatische transmissie en de zescilinder motor maken het autorijden snel en comfortabel. Deze Audi Q7 is voorzien van luchtvering, en dat is te merken aan de rimpelloze wegligging. Je hóeft natuurlijk niet off-road te gaan om de voordelen van de vierwielaandrijving te ervaren... Maar het kán zeker wel! En o ja, het lederen interieur is ook een vermelding waard! Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Het interieur baadt in daglicht dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Natuurlijk behoren 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, trailer assistent, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Hoog, laag, midrange: het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek in deze auto. Electronic climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. De Audi is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi Q7 samen. Met het accident avoidance system heeft u een extra paar ogen aan boord. Het systeem waarschuwt bij een dreigende aanrijding. Stoppen en stilstaan op een helling wordt een fluitje van een cent dankzij de hill hold control.
Even bellen voor een afspraak en deze Audi staat voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Aanhanger-assistent
- Nationale Auto Pas (NAP)
- Oplaadmogelijkheid
- S-Line
- S-Line Exterieur
- S-Line interieur
- vierwielaandrijving (4x4)
Meer informatie
Bandenmaat: 255/55 R19
Laadvermogen: 765 kg
Wielbasis: 299 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 30,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Bedrijfsinformatie
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.


Audi Q7 vs. Land Rover Discovery - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.050 x 1.970 x 1.740 mm |
| gewicht | 2.420 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.185 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 650 - 1.835 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,9 l/100km (1 op 52,6) |
| CO2-uitstoot | 50 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
FLEVO Mobiel
Handelsweg-Noord 998251 GM Dronten


















































