

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2016 |
| APK | 2 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 98.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Mooie dealer onderhouden auto compleet met onderhoudsboeken en twee sleutels. Afgeleverd met nieuweapk, afleverbeurt en professioneelgepoetst zonder verder bijkomende kosten!
Voor vragen over deze auto bel, mail of doe gewoon even een berichtje via WhatsApp. Meer foto's in de beste kwaliteit staan op onze site www.autorenz.nl Natuurlijk kunt u ook gewoon langskomen bij onze showroom om deze auto in alle rust te bekijken onder het genot van een lekker bakje koffie en voor het maken van een proefrit als u dit wilt.
Typerend voor Duitse auto's als deze Audi Q7 is dat een mooi ontwerp en uitstekende rijeigenschappen hand in hand gaan. De stijlvol getekende carrosserie verhult een state-of-the-art techniek, motorisch laat deze auto niets te wensen over en het weggedrag van de Q7 is uitstekend. Exclusiviteit en sportiviteit komen samen in de S-Line styling. Een zescilinder benzinemotor en een automatische transmissie zorgen samen voor een snelle en comfortabele rijervaring. De klasse komt van het lederen interieur en het slimme gemak van de elektrisch bedienbare achterklep. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 20 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. De uitrusting van deze Audi is met sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry, dvd-systeem en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
In de Audi Q7 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Audi u om veiliger te rijden. De nachtzichtassistent maakt rijden in het donker veiliger en comfortabeler. Stoppen en stilstaan op een helling wordt een fluitje van een cent dankzij de hill hold control. U bent mede dankzij head-up display, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Informatie van de verkoper:
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van tenminste 6 maanden, tenaamstelling, een pre-inspectie en een vloeistoffencontrole. Momenteel hanteren wij een handelsactie waarbij wij onze auto's aanbieden tegen een meeneemprijs, dat wil zeggen exclusief garantie. Garantie van 6 tot 24 maanden is mogelijk tegen een meerprijs in overleg met u. Wij bieden Autotrust-, Bovag- en fabrieksgarantie.
Na openingstijden mag u bellen met 06-53835304.
Deze advertentie en de inhoud is met grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan de foutieve invoer van onder andere opties, voertuig gegevens, druk-zet fouten en accessoires.
Aanvullende opties en accessoires
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- Luxe lederen bekleding
- nachtzicht-assistent
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- S Line exterieur
- voorstoelen verwarmd
- achterasbesturing
- aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- DVD speler
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hoofdsteunen actief
- koplampreiniging
- lendesteunen (verstelbaar)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: 4M
Maten en gewichten
Laadvermogen: 795 kg
Wielbasis: 299 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 179 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Geldige APK, en onderhoudsbeurt
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de


Audi Q7 vs. Land Rover Discovery - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 245 kW (334 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.052 x 1.968 x 1.741 mm |
| gewicht | 1.945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 890 - 2.075 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 1.103 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto RenZ
Industrieweg 108263 AC Kampen






































