

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2016 |
| APK | 9 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 111.496 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Zeer nette en rijk uitgeruste Audi Q7 3.0 TFSI quattro in goede staat. Deze krachtige SUV combineert luxe, comfort en sportieve prestaties perfect. Dankzij de 3.0 TFSI benzinemotor, quattro vierwielaandrijving én een extra ingebouwde supercharger beschikt de auto over circa 378 PK (+45 PK extra), wat zorgt voor indrukwekkende prestaties en een heerlijke rijervaring.
Daarnaast betreft het een 7-persoons uitvoering, ideaal voor gezinnen, vakanties of wie simpelweg extra ruimte wil combineren met luxe en vermogen.
De auto biedt veel comfort, een hoog afwerkingsniveau en is geschikt voor zowel lange ritten als dagelijks gebruik. Rijdt en schakelt uitstekend en verkeert zowel van binnen als buiten in nette staat.
Highlights:
3.0 TFSI V6 motor
Extra supercharger ingebouwd (+45 PK)
Circa 378 PK
quattro vierwielaandrijving
7-persoons uitvoering
Luxe en comfortabele SUV
APK geldig tot 09-09-2026
Sterke prestaties gecombineerd met rijcomfort
Interesse of vragen? Stuur gerust een bericht voor meer informatie of een bezichtiging.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- DVD-wisselaar
- DVD speler
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Entertainment system
- Hoofdsteunen actief
- Lederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd en geventileerd
Exterieur
- 4-wiel besturing
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Geluidwerend glas
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Trekhaak uitklapbaar
- Zonnescherm achterruit
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Extra getint glas
- Nachtzicht-assistent
Overig
- 4x4
- Aanhanger-assistent
- Android Auto / Apple Carplay
- Armsteun
- Assistance pakket
- Assistentie Pakket
- Automatische niveauregeling
- Bluetooth
- Camera
- Digitale radio-ontvangst
- Elektronische parkeerrem
- Kentekenregistratie
- Laserlicht
- Leder-pakket (Lederen interieurdelen, Lederen interieurdelen, Zonnescherm achterruit, Zonnescherm zijruiten)
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen 22"
- Noodoproepsysteem
- Optie-pakket (Aanhanger-assistent, Zonnescherm achterruit, Zonnescherm zijruiten)
- Parkeerhulp
- Pechset
- Schakelflippers
- Snelheidsbeperkingsinstallatie
- Sound System
- Spoiler
- Sport Pakket
- Start/Stop-Systeem
- Stoelen-pakket (Comfortstoel(en), Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd en geventileerd)
- USB
- Vierseizoenenbanden
Meer informatie
Technische informatie
Bandenmaat: 255/60 R18
Laadvermogen: 795 kg
Wielbasis: 299 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schadeverleden: Ja (gerepareerd)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- TROON CARCENTER BV BASIS PAKKET (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Auto wassen en uitzuigen, Controle op vloeistoffen en verlichting, Een maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak, Geldige APK, Kentekenregistratie, Kilometerstand controle bij N.A.P.
- TROON CARCENTER INSTAP PAKKET (€ 595 meerprijs): INCL. TROON CARCENTER BV BASIS PAKKET
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "TROON CARCENTER BV BASIS PAKKET"): 6 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak voertuigen tot 12 jaar en een Kilometerstand tot 200.000km, Afleverinspectie volgens voorschriften fabrikant en Autotrust, Kleine onderhoudsbeurt (indien minder dan 5.000 km van beurt), Nieuwe APK, Voor overige informatie https://trooncarcenter.nl/auto-garanties/


Audi Q7 vs. Land Rover Discovery - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 245 kW (334 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.050 x 1.970 x 1.740 mm |
| gewicht | 1.945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 890 - 2.075 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 1.103 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Troon Carcenter B.V.
's-Gravenzandseweg 362291 PE Wateringen








































