
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q7
60 TFSI e quattro Pro Line S Competition 490 PK l Adaptive cruise control l Glazen panoramadak l Bang & Olufsen Advanced 3D l Dodehoekdetectie l 360 graden camera l Luchtvering l Stoelverwarming voor en achter l Head-up display l HD-matrix l Elektr. voorst. geheugen best. l Trekhaak l Alarm klasse III l Optiekpakket zwart plus l Navigatie l Climate control

Audi Q7
60 TFSI e quattro Pro Line S Competition 490 PK l Adaptive cruise control l Glazen panoramadak l Bang & Olufsen Advanced 3D l Dodehoekdetectie l 360 graden camera l Luchtvering l Stoelverwarming voor en achter l Head-up display l HD-matrix l Elektr. voorst. geheugen best. l Trekhaak l Alarm klasse III l Optiekpakket zwart plus l Navigatie l Climate control
€ 99.90020257.997 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 november 2025 |
| APK | 25 november 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 146.996 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Audi Tilburg, uw officiële Audi én Audi Sport dealer. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe en jong gebruikte Audi's.
Deze scherp geprijsde auto kan snel rijden. Wij maken ook graag een taxatie van uw inruilauto.
Adres: Kraaivenstraat 14 5048 AB Tilburg
Online: www.vanmossel.nl/audi
Telefoon: 013 75 00 777
De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs inclusief afleverkosten exclusief onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud. De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.**
Aanvullende opties en accessoires
- Bang & Olufsen Advanced Soundsystem (8RF)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels, verwarmbaar (1XP)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel (PV3)
- Glazen panoramadak (3FU)
- Gletsjerwit (2Y2Y)
- Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin (7HQ)
- Leder Valcona met S-logo's en stiksels ruitpatroon (N0Q)
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- Navigatiesysteem full map
- Privacy glas (QL5)
- S Line exterieur
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- Velgen Audi Sport, 5-V-spaak-ster, antracietzwart, glansgedraaid (54K)
- voorstoelen verwarmd
- Achterbank plus (5KA)
- airco separaat achter
- Akoestisch glas in de voor- en achterportieren (VW0)
- Assistentiepakket plus, remote parkeerassistent plus (achteruitrij assistent, autonome parkeerfunctie, file assistent, uitstap waarschuwing, uitwijk assistent) (PBY)
- Audi active lane assist incl file assistent (Rijstrooksensor met correctie) (6I6)
- Audi connect key (2F1)
- Audi phone box (9ZE)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar met automatisch dimmende spiegels incl. geheugenfunctie (6XL)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie (6XL)
- Decoratielijsten, Aluminium Elipse brons (5MI)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel (1XW)
- HD Matrix LED-koplampen met Audi laserlicht (PXB)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- hoofdsteunen actief
- Lane departure warning inclusief emergency assist (6I5)
- Leder op interieurdelen bovenin en kunstleder op interieurdelen onderin (7HR)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Matrix-ledkoplampen, ledachterlichten (PXC)
- Middenarmsteun vóór, comfort (6E6)
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp vóór en achter (7X2)
- RS adaptive air suspension (2MA)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- Servosluiting portieren (GZ2)
- Spiegelkappen zwart (6FJ)
- Sportstoelen plus voorin (Q4Q)
- Sportstoelen voor (Q1D)
Meer informatie
Modelcode: 4M
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Zwart-zwart-karmesinrood
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Van Mossel Servicepakket Plus (€ 1.295 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.995 cc |
| Max. vermogen | 360 kW (490 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.070 x 1.970 x 1.741 mm |
| gewicht | 2.360 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,0 s |
| Actieradius | 84 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 31 g/km |
Opties
Van Mossel Audi Tilburg
Kraaivenstraat 145048 AB Tilburg


































































