

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 oktober 2016 |
| APK | 12 oktober 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 96.785 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 649 - € 687 |
Omschrijving
WHATSAPP ONS OP 053-5724121. Bent u op zoek naar een luxe en comfortabele SUV met een krachtige motor en een rijke uitrusting, die aangeboden wordt tegen de scherpste vaste prijs? Dan is deze prachtige AUDI Q7 3.0 TDI E-TRON Quattro S-Line zeker een kanshebber. Deze origineel Nederlandse auto heeft een super uitstraling, dankzij de grijze kleur met de hoogglans zwarte accenten en de stoere SUV carrosserie met 5 deuren. De Q7 is voorzien van een zuinige en krachtige 3.0 TDI hybride motor. Met een bouwjaar van 2016 en een kilometerstand van 166362 heeft deze auto nog vele kilometers voor de boeg. Daarnaast beschikt de Q7 over een elektrisch wegklapbare trekhaak, waardoor u met gemak een caravan of trailer kunt trekken. Het interieur van deze Q7 is uiterst comfortabel en luxe. De half lederen bekleding en de vele technische snufjes zorgen voor een aangename rijervaring. De auto is voorzien van een volledig opgetekende onderhoudshistorie, waardoor u verzekerd bent van een goed onderhouden auto. Daarnaast is deze Q7 uitgerust met het S-Line pakket, waardoor de auto een stoere en sportieve uitstraling heeft. Het black line pakket zorgt voor een extra exclusieve look. Met de vele extra's en de uitgebreide uitrusting is deze Q7 een unieke verschijning in zijn klasse. De AUDI Q7 is niet alleen geschikt voor dagelijks gebruik, maar biedt ook voldoende ruimte voor het hele gezin en bagage. De auto is perfect voor lange ritten en biedt veel comfort en rijplezier. De Q7 is een echte alleskunner, geschikt voor elke situatie. Kortom, bent u op zoek naar een luxe, comfortabele en ruime SUV met een krachtige motor en een rijke uitrusting? Dan is deze AUDI Q7 S-LINE zeker de moeite waard. Met zijn origineel Nederlandse achtergrond, volledig opgetekende onderhoudshistorie en elektrisch wegklapbare trekhaak heeft deze auto alles wat u nodig heeft. Neem snel contact met ons op voor meer informatie of kom langs voor een proefrit. Deze prachtige Q7 staat voor u klaar om ontdekt te worden. OPTIONEEL AFLEVERINGSPAKKET TEGEN MEERPRIJS 1.995,- VOOR 12 MAANDEN (CAR-)GARANTIE en een AFLEVERINGSBEURT . UW SPECIALIST in AUDI - VW - BMW - MINI - MERCEDES BENZ. Autobedrijf Temminghoff Bouwstraat 1 7483PE HAAKSBERGEN. Ons tel.nr.: 053-5724121 (OOK VOOR WHATSAPP!) . Informatie onder voorbehoud van vergissingen en tussentijdse verkoop.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airconditioning, automatisch 4 zone
- Audiosysteem
- Radio/CD/MP3 speler
- Navigatiesysteem
- Bluetooth carkit
- Lederen bekleding
- Dakrails
- Dakrails aluminium
- ESP
- Verwarmde ruitensproeierinstallatie
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Cruise control
- Regensensor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Start en Stop systeem
- Achteruit rij camera
- Achterspoiler in kleur van de carrosserie
- Dakspoiler
- Park control voor en achter
- Park control voor
- Elektrische achterklep
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Hoofdsteunen achter
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Schakelpook aan stuurwiel
- Schakelpook leer
- Mistlampen
- LED-koplampen
- Middenarmsteun voor
- Middenarmsteun
- Trekhaak, afneembaar
- Stuurbekrachtiging
- Verkeersbordenherkenning
- Warmtewerend getint glas
- Warmtewerend glas
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 22 inch
- Sportstoelen
- Stoelverwarming voor
- El. verst. voorstoelen
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Achterbank verschuifbaar
- Achterklep met automatisch Open- en sluitsysteem
- Audi Drive Select
- Audi connect Op internet gebaseerde diensten
- LED achterlichten met dynamisch knipperlicht
- Navigatiesysteem full map hard disk
- Grootlichtassistent
- Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Connected services
- Dimlichten automatisch
- Electronic climate control
- Aluminium interieur afwerking
- Autonomous Emergency Braking
- Alarm klasse 3
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Metaalkleur
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- Extra getint glas achter
- Spraakbediening
- Airco separaat achter
- Uitrustingspakket S-Line Sport / Plus
- Grootlicht assistent
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Aanhanger assistent
- Frontcamera
- Buitenspiegel met stoeprandfunctie rechts
- Combi-instrument digitaal virtual cockpit
- Voetganger-beschermingssysteem
- Trekhaak met aanhangerassistent
- Schakelbediening op het stuur
- Sport-chassis adaptive air suspension
- Lendensteun voor elektrisch verstelbaar
- Dakbekleding Stof zwart
- Bluetooth-handsfree-installatie met Spraakherkenning Audi Phone Box
- Ambienteverlichting
- Voorruit warmtewerend glas
- Rijassistent-systeem Starthulp hold assist
- Audi pre sense City
- Multimedia-interface MMI Navigation Plus met MMI Touch
- Lichtsensor
- Koplampsproeiers
- Stuur leder en multifunctioneel
- Oplaadmogelijkheid
- Luxe lederen bekleding
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- LED dagrijverlichting
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Audi Connect (Nood- en assistance-systeem)
- Multimedia-voorbereiding
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk


Audi Q7 vs. Land Rover Discovery - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.967 cc |
| Max. vermogen | 275 kW (375 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.051 x 1.968 x 1.741 mm |
| gewicht | 2.420 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.185 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 650 - 1.835 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 56 km |
| CO2-uitstoot | 50 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Temminghoff B.V.
Bouwstraat 17483 PE Haaksbergen


































