

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 september 2024 |
| APK | 10 september 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 80.310 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Bij Maas-De Koning doen we er alles aan om uw rijervaring zo aangenaam en zorgeloos mogelijk te maken. Bij de aanschaf van een dealeroccasion heeft u de vrijheid om te kiezen welk afleverpakket het beste aansluit bij uw wensen. Wij bieden twee pakketten: het Standaard pakket (inbegrepen) en het Approved pakket (tegen een meerprijs). Met het Approved pakket kiest u voor extra zekerheid, zoals minimaal 12 maanden garantie en een onderhoudsvrije periode van 6 maanden of 7.500 km na aflevering. Zo geniet u van maximale gemoedsrust. U bepaalt zelf welke zekerheid en service u nodig heeft, terwijl wij ervoor zorgen dat uw voertuig technisch volledig wordt klaargemaakt volgens uw voorkeuren.
Laat u niets wijsmaken, deze Audi Q5 Sportback biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto komt uit 2024. Een hoogtepunt uit de specificatielijst van deze auto is de sportieve S-Line styling. De hybride motor combineert het gebruik van brandstof en elektriciteit, en dat maakt van deze Audi Q5 Sportback een zuinige, slimme auto. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panorama dak. Wat ook met één klik opent, is de elektrisch bedienbare achterklep. De stoelen zijn verwarmd en bieden ook in winterse kou een comfortabele zit. Koplampen voorzien van de allernieuwste lichttechniek, matrix LED-verlichting. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, instelbaar onderstel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers zijn aan boord.
Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Waarheen gaat de reis? Het full map navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Door de audiobediening op het stuur regelt u elke aanpassing van het geluid en de muziek zonder het stuur los te laten. En deze auto heeft ook sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel als standaard uitrusting.
Als bestuurder van deze Audi bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. In deze Audi vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Maas-De Koning – dé autodealer verspreid over de Randstad, tussen de grote steden. Dealer voor de merken Volkswagen, Audi, Audi RS, SEAT, CUPRA, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens. Kom langs voor onze uitgebreide voorraad nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, reparatie, schadeherstel, leasing en accessoires.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten) (4E7)
- glans exterieur delen
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED-achterlicht (8VG)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Privacy glas (QL5)
- Raamlijsten, aluminium (4ZB)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- MMI navigatie plus (7UG)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi sound system (9VD)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
Interieur & Comfort
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Stof Sequenz en leder met S-logo's (N7V)
- Achterbank plus (3NS)
- aluminium interieur afwerking
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- Automatische airconditioning met drie zones (9AQ)
- Cruise control en snelheidsbegrenzer (8T6)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
Veiligheid
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Audi pre sense City
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch sper differentieel
- Hold assist (UH2)
Overig
- Drive Select
- S Line
- Comfortsleutel, sensorgestuurde achterklepontgrendeling, elektrisch openende en sluitende achterklep (PGC/PGE)
- Fabrieksgarantie
- oplaadmogelijkheid
- S Line interieur
- Voor klimatisering
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Referentienummer: 2315
Productienummer: 2315
Maten en gewichten
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket STANDAARD (inbegrepen):
40 punten check / tenaamstelling / resterende APK / nationale autopas / volledige reinigen en poetsen.
Iedere gebruikte auto van Maas-De Koning leveren wij af met ons “Standaard Afleverpakket”. Dit kosteloze afleverpakket houdt in: 40 punten check, tenaamstellen, resterende APK, nationale autopas en volledig reinigen en poetsen. NB: met dit pakket neemt u de auto mee zoals hij bij ons op voorraad staat, zonder onderhoudsbeurt of garantie. Kiest u liever voor extra zekerheid en garantie? Dan bieden wij het “Approved Afleverpakket”. Informeer bij onze verkopers naar de mogelijkheden en meerprijzen hiervan.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
- Afleverpakket APPROVED (€ 895 meerprijs):
Geldig voor auto’s zonder fabrieksgarantie of verlengde garantie / 130 punten check / 12 maanden garantie / minimaal 7.500km of 6 maanden onderhoudsvrij rijden / 1x gratis vervangend vervoer / halve tank brandstof of halve acculading / mobiliteitsgarantie / tenaamstelling / nationale autopas / volledige reinigen en poetsen.
Iedere gebruikte auto van Maas-De Koning leveren wij af met ons “Standaard Afleverpakket”. Dit kosteloze afleverpakket houdt in: 40 punten check, tenaamstellen, resterende APK, nationale autopas en volledig reinigen en poetsen. NB: met dit pakket neemt u de auto mee zoals hij bij ons op voorraad staat, zonder onderhoudsbeurt of garantie. Kiest u liever voor extra zekerheid en garantie? Dan bieden wij het “Approved Afleverpakket”. Informeer bij onze verkopers naar de mogelijkheden en meerprijzen hiervan.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.920 x 1.660 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.365 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
Opties
Maas-De Koning Krimpen aan den IJssel
Stormpolderdijk 382921 LL Krimpen aan den IJssel






































