
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q5
2.0 TFSI e-hybrid quattro S edition Competition | trekhaak | stoelventilatie | panoramadak |
€ 83.90020261.450 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| APK | 28 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 88.563 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Century Autogroep is in Noord-Nederland de grootste aanbieder van dealerkwaliteit geselecteerde occasions met een perfecte prijs/kwaliteit verhouding waarvan de historie altijd bekend is.
Koop:
Bij aanschaf van een occasion kunt u een keuze maken uit onze onderhoud en zekerheid pakketten variërend van basis tot luxe inclusief o.a. de labels Das Welt Auto, ZekerŠKODA en Audi Selectie Plus. Inruil en financiering is altijd mogelijk
Alle prijzen zijn onder voorbehoud van druk – en zetfouten.
Privé Plan:
Wilt u graag kopen maar niet uw spaargeld gebruiken? Kies dan voor een Privé Plan. Dit is een particuliere financiering die is afgestemd op de gebruiksduur en de restwaarde van uw auto. Door te werken met een slottermijn, kunnen wij u een financiering met lage maandlasten aanbieden.
Autoverzekering via Century Autogroep:
Verzeker uw auto met een autoverzekering via Century Autogroep en profiteer onder andere van de unieke extra premiebescherming en tot 3 jaar aankoopwaarderegeling. Schadeherstel vindt, zonder eigen risico (behalve bij ruitvervanging), via de dealer plaats met 100% originele onderdelen. Bij schadeherstel, diefstal of total loss kunt u rekenen op vervangend vervoer. Zo bent u altijd verzekerd van mobiliteit.
De vermelde actieradius kan variëren door rijstijl, snelheid, gebruik van comfort-/nevenverbruikers, buitentemperatuur, aantal passagiers/bagage, gekozen rijprofiel en topografische omstandigheden.
Wilt u meer weten? Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging of een proefrit.
Welkom bij Century Autogroep! Al sinds 1932.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Audi Sport wielen 21", 5-dubbelspaak-Y, grijs zijdemat, glansgedraaid (53D)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend (6XK)
- Bumpers in vollak (FB4/Y4T)
- Comfort opening kofferdeksel (4E6)
- Comfort sleutel zonder safelock (4K5)
- Dakreling zwart (3S2)
- Instapverlichting met projectie in de buitenspiegels (1J2)
- Koplampreinigingssysteem met sproeiervloeistofpeilindicator (8X8)
- LED-achterlichten pro (8VP)
- Matrix LED koplampen (8G4)
- Mechanisch zwenkbare trekhaak (1D4)
- Privacy glas (QL5)
- Zij- en achterruiten met warmte-isolerende beglazing (4KC)
- Zwarte buitenspiegelbehuizing (6FJ)
Infotainment
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audio-installatie
- Audi phone box light (9ZV)
- Audi virtual cockpit plus (9S9)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Digitale sleutel (2F1)
- MMI passagiersdisplay (JH1)
- Smartphone interface (IU6)
- USB-poorten met verhoogd laadvermogen (U9E)
Interieur & Comfort
- Bovenkant en onderkant dashboard in kunstleder (Q8B)
- leder/kunstleder bekleding
- Stoelventilatie voor (4D3)
- Akoestisch voertuigwaarschuwingssysteem (GM4)
- Ambiente lichtpakket plus (QQ2)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (4L6)
- Automatische comfort airconditioning met 3 zones (9AQ)
- Bagageruimte- en opbergpakket (PKC)
- Draadloze sleutel zonder safelock (4I7)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Hndmatige stuurwielverstelling (2C5)
- Interieur applicaties in aluminium optiek (QJ1)
- Lederen sportstuur, 3-spaaks, aan boven- en onderkant afgevlakt, met multifunctie- en schakelpaddles (1XY)
- Middenarmsteun voor a4 (6E3)
- Omgevingscamera's (KA4)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie (GA2)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Aandacht en vermoeidheidsdetectie (EM2)
- achteruitrij assistent
- Adaptieve rijassistent plus (GJ7)
- Airbags voor, airbag passagier voor kan worden gedeactiveerd (4UF)
- Kruispunt assistent (JX1)
- Lane Departure Warning met noodassistent (6I5)
- Noodremassistent voor (8J5)
- Parkeerassistent Plus (FT1)
- Parkeerhulp plus met afstandsweergave (9X0)
- Rijstrookwissel- en uitstapwaarschuwing, dwarsverkeerassistent achter en afslagassistent achter (79H)
- Snelheidsbegrenzer op basis van verkeersborden (LT2)
- Uitwijkhulp en hulp bij afslaan voor (4G3)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- Zijairbags voor en achter met hoofdairbagsysteem en interactie-airbag voor (6C4)
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin (6C2)
Overig
- MMI experience pro (PYH)
- Winterpakket (PYE)
- Adaptieve luchtvering (1BS)
- e-tron oplaadsysteem compact (NW1)
- Geheugenfunctie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels (Buitenspiegels elektr. met geheugen) (AI1)
Meer informatie
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: (GX)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Instappakket (inbegrepen):
• Controle van water, olie, licht en banden
• De vloeistoffen worden indien nodig op peil gebracht
• Geldige APK
• Vrijwaren van de huidige auto (indien van toepassing)
• Tenaamstelling
• Wettelijke garantie - Century Private Lease Afleverpakket VWPFS (€ 895 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
Let op: dit pakket is enkel geldig voor Private Lease via VWPFS
- Century afleverpakket (€ 1.095 meerprijs):
Ons afleverpakket: helder en eenvoudig
Bij aanschaf van jouw occasion bieden we één compleet afleverpakket:
- 12 maanden Century- of fabrieksgarantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- 25 liter brandstof
- Poetsen in & exterieur
- 24/7 pechhulp binnen Europa
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.720 x 1.900 x 1.647 mm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| gewicht | 2.145 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 438 - 1.358 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 92 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,6 l/100km (1 op 38,5) |
Opties
Century Autogroep Groningen
Bornholmstraat 23 - 299723 AW Groningen













