
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q5
55 TFSI e S-Line 367 Pk Pano Lucht Carbon Sfeer Oled Keyless Massage 21 Inch
€ 43.950202288.699 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 december 2022 |
| APK | 14 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 84.350 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Internet meeneemprijs €43950.-
Prijs op basis van inruil/garantie €44950.-
Financiering en inruil mogelijk.
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Kleur parelmoer
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- Assistentie Pakket (Uitparkeer waarschuwing, uitstap waarschuwing)
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- City-pakket (Uitparkeer waarschuwing, uitstap waarschuwing)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- luxe lederen/microvezel bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Tour pakket (File assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2021 - dec. 2023
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Premium Cars Holland Horsterweg 414 5928NJ VENLO, NL 06-25185022 http://www.premiumcarsholland.nl info@premiumcarsholland.nl

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.940 x 1.650 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1.405 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
Opties
Premium Cars Holland
Horsterweg 4145928 NJ Venlo






























