
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q5 Sportback
2.0 TFSI e-hybrid quattro S edition | Demo |
€ 77.90020261.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2026 |
| APK | 7 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 77.172 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Audi Tilburg, uw officiële Audi én Audi Sport dealer. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe en jong gebruikte Audi's.
Deze scherp geprijsde auto kan snel rijden. Wij maken ook graag een taxatie van uw inruilauto.
Adres: Kraaivenstraat 14 5048 AB Tilburg
Online: www.vanmossel.nl/audi
Telefoon: 013 75 00 777
De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs inclusief afleverkosten exclusief onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud. De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.**
Aanvullende opties en accessoires
- Audi Connect diensten (IT3)
- Automatische comfort airconditioning met 3 zones (9AQ)
- Bovenkant en onderkant dashboard in kunstleder (Q8B)
- Navarra blauw (2D2D)
- S Line exterieur
- Smartphone interface (IU6)
- Verwarmbare voorstoelen (4A3)
- Wielen 19", 5-dubbelspaak, grafietgrijs, glansgedraaid (40Z)
- Aandacht en vermoeidheidsdetectie (EM2)
- achteruitrij assistent
- Airbags voor, airbag passagier voor kan worden gedeactiveerd (4UF)
- Akoestisch voertuigwaarschuwingssysteem (GM4)
- Ambiente lichtpakket plus (QQ2)
- Audi phone box light (9ZV)
- Audi virtual cockpit plus (9S9)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (4L6)
- Bagageruimte- en opbergpakket (PKC)
- Buitenspiegelbehuizing in carrosseriekleur (6FA)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend (6XK)
- Bumpers in vollak (FB4/Y4T)
- Comfort opening kofferdeksel (4E6)
- Comfort sleutel zonder safelock (4K5)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Digitale sleutel (2F1)
- Draadloze sleutel zonder safelock (4I7)
- e-tron oplaadsysteem compact (NW1)
- Exterieurpakket zwart (Zwarte buitenspiegelbehuizing) (PAH)
- Geheugenfunctie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels (Buitenspiegels elektr. met geheugen) (AI1)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Hndmatige stuurwielverstelling (2C5)
- Instapverlichting met projectie in de buitenspiegels (1J2)
- Interieur applicaties in aluminium optiek (QJ1)
- Koplampreinigingssysteem met sproeiervloeistofpeilindicator (8X8)
- Kruispunt assistent (JX1)
- Lane Departure Warning met noodassistent (6I5)
- LED-achterlichten pro (8VP)
- Middenarmsteun voor a4 (6E3)
- MMI experience plus (PYG)
- MMI passagiersdisplay (JH1)
- Noodremassistent voor (8J5)
- Omgevingscamera's (KA4)
- Parkeerassistent Plus (FT1)
- Parkeerhulp plus met afstandsweergave (9X0)
- Privacy glas (QL5)
- Raamlijsten in aluminium-optiek (4ZB)
- Rookvrij
- S-sportonderstel (1BE)
- S line-interieur met sportstoelen en lederen-kunstlederen bekleding (PWL)
- S line interieur in zwarte stof (PWK)
- Snelheidsbegrenzer op basis van verkeersborden (LT2)
- Tech plus (Matrix LED koplampen) (PQ2)
- Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie (GA2)
- Uitwijkhulp en hulp bij afslaan voor (4G3)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zij- en achterruiten met warmte-isolerende beglazing (4KC)
- Zijairbags voor en achter met hoofdairbagsysteem en interactie-airbag voor (6C4)
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin (6C2)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-zwart-staalgrijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.720 x 1.900 x 1.642 mm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| gewicht | 2.125 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 433 - 1.300 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 100 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,5 l/100km (1 op 40,0) |
| CO2-uitstoot | 60 g/km |
Opties
Van Mossel Audi Tilburg
Kraaivenstraat 145048 AB Tilburg









