
Audi Q5
S-Line 55 TFSI e 367 PK QUATTRO | LED Matrix | Keyless | 20 Inch | Achteruitrijcamera | Black Style |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 december 2023 |
| APK | 9 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 82.653 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Bij onze oosterburen blijven ze topmerken bouwen. Met één overeenkomst: Duitse kwaliteit en betrouwbaarheid. De S-Line styling van deze auto is zowel smaakmakend als spraakmakend. Dit is een van de betere hybride auto's. Ideaal rijden door de combi van elektromotor en verbrandingsmotor! De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. De sportstoelen geven het interieur een super strakke look. De koplampen met matrix LED-verlichting zijn het hoogst haalbare op het gebied van autoverlichting. Ook halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het digitale dashboard zorgt voor een super functionele display van reisinformatie. De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets je meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het full map navigatiesysteem wijst de weg! Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. Ook sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry zijn aan boord.
Aan boord van deze Audi houden verschillende geavanceerde systemen voor jou de weg in de gaten. Ze waarschuwen je voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Als je meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we je dat graag. Bel of mail je ons vandaag nog?
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- matrix LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- voorstoelen verwarmd
- airco separaat achter
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- draadloze telefoonlader
- Elektronisch sper differentieel
- koplampreiniging
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- telefoonintegratie
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Wegrijpakket (inbegrepen):
- Afleverpakket A - zonder onderhoudsbeurt (€ 395 meerprijs):
-Vloeistof controle
-25 liter brandstof
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.920 x 1.662 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1.405 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 40 g/km |
Opties
Van den Brug Heerenveen
Zilverweg 58445 PE Heerenveen














































