

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2022 |
| APK | 15 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 91.836 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Zeer nette Q5 met veel opties: S-Line exterieur en interieur, luchtvering(!), adaptieve cruise control, 360 graden camera, head-up display, elektrisch verstelbare stoelen met 1x memory, etc! Slechts 35350km.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glanspakket zwart (Optic Black)
- S-Line exterieur pakket
- Aluminium delen exterieur
- Dynamische knipperlichten
- File assistent
- Kleur parelmoer
- koplampreiniging
- Matrix LED koplampen zwarte behuizing
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Trekhaak voorbereiding
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance interieurverlichting
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtpakket binnenruimte
- Luxe lederen bekleding
- Opbergpakket
- S-Line Sportpakket
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 21"
- Assistentie Pakket (Uitparkeer waarschuwing, uitstap waarschuwing)
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Tour pakket (File assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2022 - okt. 2023
Technische informatie
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,3 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Luxewagen Fabrykswei 2 8501ST JOURE, NL 0513785406 http://www.luxewagen.nl info@luxewagen.nl
Bedrijfsinformatie
Onze prijzen zijn all-in; dus rijklaar inclusief BOVAG-garantie of resterende fabrieksgarantie en inclusief BTW/BPM (tenzij anders vermeld). Dus geen extra afleveringskosten. Kijk op onze eigen website (luxewagen.nl) voor meer + HD-foto's. Niet alleen onze collectie is luxe, ook onze service! Met meer dan 20 jaar ervaring in de branche weten we dat service het belangrijkste is. Van goed en eerlijk advies voor de aankoop tot fantastische service na de aankoop. Ons team bestaat uit liefhebbers die hun vak verstaan. Dankzij rechtstreekse inkoop bij Duitse fabrikanten en importeurs bieden wij een zorgvuldig geselecteerd aanbod van dealer onderhouden en perfect uitgevoerde luxewagens, met een heldere historie. Leasen (ook starters/zzp-ers) en inruilen is geen probleem. Bel of stuur ons een bericht, we helpen u graag.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.940 x 1.690 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 40 g/km |
Opties
Luxewagen BV
Fabrykswei 28501 ST Joure























































































