
Audi Q5
40 TFSI S edition | Luchtvering | Trekhaak | Pano | B&O | Elektr. verst. voorstoelen | Leder |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2023 |
| APK | 26 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 93.365 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Voorzien van fabrieksgarantie t/m 26 januari 2027 of 100 000 km.
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- matrix LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- voorstoelen verwarmd
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels in andere kleur
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Extra getint glas
- koplampreiniging
- parkeersensor voor en achter
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- telefoonintegratie
- Tour pakket (file assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Laadvermogen: 710 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Wegrijpakket (inbegrepen):
- Garantiepakket B - zonder onderhoudsbeurt (€ 995 meerprijs):
-12 maanden BOVAG garantie
-Vloeistof controle
-25 liter brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Wegrijpakket"): BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.920 x 1.662 mm |
| gewicht | 1.730 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.440 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1.405 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 191 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Van den Brug Drachten
De Lange West 1029201 CH Drachten



















































