

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2024 |
| APK | 28 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 88.150 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Volkswagen Weert, uw officiële Volkswagen/Audi dealer.
Hier vindt u een groot aanbod jong gebruikte Volkswagen/Audi dealer occasions.
De vermelde verkoopprijs is rijklaar inclusief vloeistofcontrole, APK, reinigingsbeurt, BTW en BPM.
Onze Occasion Manager Ramon van de Wiel maakt graag een taxatie van uw inruilauto. Neem contact op 0495-584584 of 06-15530581 uw vraag mailen kan naar ramon.vandewiel@vanmossel.nl
Graag tot ziens bij:
Autobedrijf Van Mossel Volkswagen Weert
Edisonlaan 1
6003 DB Weert
0495 - 584 584
Welkom bij Van Mossel Weert, uw officiële Volkswagen en Audi dealer. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe en jong gebruikte Volkswagens (Bedrijfswagens) en Audi's.
Deze scherp geprijsde auto kan snel rijden. Wij maken ook graag een taxatie van uw inruilauto.
Adres: Edisonlaan 1, 6003 DB, Weert
Online: www.vanmossel.nl/volkswagen en www.vanmossel.nl/audi
De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs inclusief afleverkosten exclusief onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Aanvullende opties en accessoires
- Audi smartphone interface plus (IU4)
- Automatische airconditioning met drie zones (9AQ)
- Leder fijnnappa met S-logo's (N2R)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Velgen Audi Sport, 5-V-spaak-ster, antracietzwart, glansgedraaid, 8,0Jx20, bandenmaat 255/45 R20 (54U)
- (9S8)
- Achterbank plus (3NS)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Akoestisch glas in voorportieren (VW5)
- aluminium interieur afwerking
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi pre sense City
- Audi sound system (9VD)
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control en snelheidsbegrenzer (8T6)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Driespaaks lederen sportcontourstuur, afgevlakt aan de onderzijde, multifunctioneel plus (2PF)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus (1XW)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch instelbare voorstoelen (3L5)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel (4-voudig instelbare lendensteunen in de voorstoelen, buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend, Buitenspiegels elektr. met geheugen) (PV3)
- Elektronisch sper differentieel
- Handbediende rolgordijnen voor de achterportierramen (3Y4)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Hold assist (UH2)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Privacy glas (QL5)
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spiegelkappen zwart (6FJ)
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Maten en gewichten
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-zwart-rotsgrijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
12 maanden A-selectie garantie (€ 295 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): Audi Selectie :plus; Nieuwe APK; modificatie, reinigingsbeurt, vloeistofcontrole
Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.920 x 1.660 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.365 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
Opties
Van Mossel Weert
Edisonlaan 16003 DB Weert








