

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 oktober 2022 |
| APK | 20 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 96.293 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Deze Audi Q5 is volgens onze strenge dealereisen rijklaar gemaakt. Dat betekent dat hij klaarstaat voor vertrek en je de auto dezelfde dag na aanschaf in ontvangst kan nemen!
(voor meer informatie kun je contact opnemen met één van onze verkoopadviseurs)
Wij hebben je auto op 130 technische punten gecontroleerd. Moet de onderhoudsbeurt plaatsvinden binnen 6 maanden of 10.000 kilometer (afhankelijk van wat het eerst komt)? Dan hebben wij die alvast uitgevoerd. De binnen- en buitenkant van de auto is professioneel gereinigd en de auto heeft een volle tank brandstof / accu. Bovendien voorzien wij je Audi van 12 maanden Pouw-garantie, inclusief gratis pechhulp binnen heel Europa. Laat je het jaarlijkse onderhoud en de geadviseerde reparaties volgens voorschrift uitvoeren, dan houd je het recht op deze mobiliteitsgarantie.
Wanneer kom je bij ons langs?
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- matrix LED koplampen
- Trekhaak uitklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- geluidsisolerend glas
- koplampreiniging
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur & Comfort
- Luxe lederen bekleding
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- extra verwarming interieur
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- voorstoelen verwarmd
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch sper differentieel
Overig
- Assistentie Pakket (achteruitrij assistent, parkeer assistent, uitstap waarschuwing)
- Audi active lane assist
- Comfortmiddenarmsteun voorin
- oplaadmogelijkheid
- Optiekpakket zwart plus
- Privacy glas
- Spiegel-pakket (buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend, Buitenspiegels elektr. met geheugen)
- Tour pakket (file assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
Meer informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantielabel: Audi Approved Plus
Beschikbare afleverpakketten:
- Audi Approved (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Audi Approved Plus
- Standaard (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Audi Approved"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.920 x 1.659 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 40 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Pouw Zwolle
Lippestraat 58028 PS Zwolle























































