
Audi Q5
55 TFSI e quattro Competition 367PK | Trekhaak | Panorama dak | Ledere Bekleding | 360 Camera | B&O Audio | Stoelverw. V+A

€ 63.945
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 9.434 |
- Onderhoudshistorie
- Audi Selectie :plus
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 juli 2025 |
| APK | 8 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.945 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Audi Q5. Een aantrekkelijke en fraaie optie is de expressieve S-Line styling. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Audi Q5. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! Dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak lijkt het of u altijd met open dak rijdt, zoveel lichtinval heeft u. Met één druk op de knop te openen, net als trouwens de elektrisch bedienbare achterklep. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. De koplampen zijn voorzien van de allernieuwste lichttechnologie: matrix LED-verlichting. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 21 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers. Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat u nodig heeft om uw reis comfortabel te maken. De vier camera's die samen de 360 graden camera vormen, bieden u de mogelijkheid om obstakels in elke richting te zien. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De ingebouwde file assistent is een echte helper als het vaststaat onderweg. Het systeem meet ruimte tot de auto vóór u permanent en activeert zelfs de remmen als uw voorligger stopt. Deze Audi Q5 maakt het u makkelijk. Vandaar ook de elektrisch inklapbare trekhaak. Deze auto is voorzien van dashboard met spraakbediening, connected drive services, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning en sportstuur met schakelpaddels. Zoals u mag verwachten van deze Audi Q5 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Jachtvliegers doen het al jaren, maar u kunt het nu ook: met de head-up display functie-informatie aflezen zonder uw ogen van de weg te halen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Audi bovendien dodehoekdetectie, forward collision warning system, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- S Line exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Draadloze telefoonlader
- Navigatiesysteem full map
- Telefoonintegratie
Interieur
- Leder Valcona met S-logo's en stiksels ruitpatroon
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Kunstlederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
Uitrusting
- Matrix LED koplampen
- Trekhaak uitklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning en activatie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch sper differentieel
- Extra getint glas
- Extra verwarming interieur
- File assistent
- Geluidsisolerend glas
- Koplampreiniging
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Uitstap waarschuwing
- Uitwijk assistent
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Luxe lederen/microvezel bekleding
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2019 - mrt. 2021
Modelcode: 5037
Referentienummer: 2789229
Gewichten
Laadvermogen: 610 kg
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2150 kg
Verwachtte leveringsdatum: 15-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 08-04-2026

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.663 x 1.893 x 1.659 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 54 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Alkmaar Audi
Smaragdweg 101812 RJ Alkmaar






































