

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 augustus 2021 |
| APK | 13 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 92.280 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Elektronisch sper differentieel
Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- luxe lederen/microvezel bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Bedrijfsinformatie
Ontdek elke dag nieuwe auto's op Autohero.com en leer meer over onze voordelen.
Alle auto’s zijn getest en rijklaar gemaakt
Inclusief 12 maanden garantie
21 dagen geld-terug-garantie
Uit eigen voorraad, snel geleverd
Bestel nu en wij bezorgen jouw auto bij je thuis
Ruil je oude auto in*
Flexibele financieringsopties
*Kies je voor inruil? Wij komen je nieuwe auto bezorgen en nemen wij je oude auto meteen mee.
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons verkoopteam is 6 dagen per week bereikbaar. Neem contact met ons op via het contactformulier of telefonisch tijdens onze ruime openingstijden. Ons team is van maandag t/m donderdag bereikbaar van 09:00 tot 19:00, op vrijdag en zaterdag van 09:00 tot 18:00 en op zondag van 12:00 tot 16:00.
Wij hanteren bij Autohero vaste prijzen.
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld. Ondanks alle inspanningen kan er een fout in de advertentie voorkomen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de advertentie. Controleer bij levering de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk voor een volledig overzicht van de auto en meer foto's op onze website.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.940 x 1.690 mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 54 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autohero NL Amsterdam
Alleen Online1101 CL Amsterdam










































