
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q5
50 TFSI e Advanced edition | Trekhaak | Adaptive cruise control | Audi Sound | Carplay | Tour | Matrix | MMI plus |

Audi Q5
50 TFSI e Advanced edition | Trekhaak | Adaptive cruise control | Audi Sound | Carplay | Tour | Matrix | MMI plus |
€ 54.900202512.507 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 juni 2025 |
| APK | 6 juni 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 78.809 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Huiskes-Kokkeler is met vestigingen in Hengelo, Doetinchem, Almelo en Oldenzaal dé dealer in Volkswagen-, Audi-, SEAT-, CUPRA-, en Škoda personenauto’s en Volkswagen Bedrijfswagens in Oost-Nederland.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging en een eventuele proefrit, wel adviseren wij u vooraf een afspraak in te plannen om er zeker van te zijn dat het voertuig voor u beschikbaar is op het gewenste moment. Of u nu kiest voor particulier of zakelijk kopen, private lease, zakelijke lease, financial lease of financieren: we helpen u graag om de perfecte auto te vinden die bij u past.
Huiskes-Kokkeler besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- Velgen, 5-spaak-V, grafietgrijs, glansgedraaid, 8,0Jx19, bandenmaat 235/55 R19 (40S)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Privacy glas (QL5)
- Raamlijsten, aluminium (4ZB)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audi smartphone interface plus (IU4)
- Audi sound system (9VD)
- MMI navigatie plus (7UG)
- (9S8)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met drie zones (9AQ)
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Achterbank plus (3NS)
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- Bekleding, stof "Imprint" (N0W)
- Decoratielijsten, geborsteld mat aluminium (5TG)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus (1XW)
- Elektrisch instelbare voorstoelen (3L5)
- Handbediende rolgordijnen voor de achterportierramen (3Y4)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- Sportstoelen voor (Q1D)
Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi pre sense City
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch sper differentieel
- Hold assist (UH2)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
Overig
- Assistentiepakket Tour (file assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent) (PCN)
- 4-voudig instelbare lendensteunen in de voorstoelen (7P1)
- Lichtpakket ambient lighting (QQ1)
- oplaadmogelijkheid
- Optiekpakket zwart (4ZD)
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Referentienummer: 064412
Productienummer: 064412
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.920 x mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 39 g/km |
Opties
Huiskes-Kokkeler Hengelo Occasions
Goudstraat 657554 NG Hengelo





















































