
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q5
S edition Competition 2.0 e-hybrid 270 kW / 367 PK
€ 83.950202650 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 85.408 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Wij zijn Pon Center
Pon Center is jouw Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens dealer in de regio Midden-Nederland. Wij bieden jou een totaalconcept als het gaat om mobiliteit. Wij zijn er voor verkoop van nieuwe als gebruikte auto's maar staan ook voor je klaar als het gaat om onderhoud, leaseproducten, financieringen, verhuur en schade. Dagelijks zetten meer dan 750 medewerkers zich 100% in om jou optimaal mobiel te houden, met plezier en trots voor onze merken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Audi Sport wielen 21 ", 5-arm-Split, zwart metallic, glansgedraaid (56T)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend (6XK)
- buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in vollak (FB4/Y4T)
- Comfort opening kofferdeksel (4E6)
- Dakreling zwart (3S2)
- Geluidwerend glas
- Koplampreinigingssysteem met sproeiervloeistofpeilindicator (8X8)
- LED-achterlichten pro (8VP)
- LED-koplampen plus (8IY)
- Mechanisch zwenkbare trekhaak (1D4)
- Privacy glas (QL5)
- Zwarte buitenspiegelbehuizing (6FJ)
Infotainment
- Audi Connect diensten (IT3)
- Smartphone interface (IU6)
- (9S9)
- Audio-installatie
- Audi phone box (9ZE)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- USB-poorten met oplaadfunctie op eerste en tweede zitrij (UE8)
Interieur & Comfort
- Automatische comfort airconditioning met 3 zones (9AQ)
- kunstlederen interieurdelen
- Verwarmbare voorstoelen (4A3)
- Akoestisch voertuigwaarschuwingssysteem (GM4)
- aluminium interieur afwerking
- Ambiente lichtpakket plus (QQ2)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (4L6)
- Bagageruimte- en opbergpakket (PKC)
- Decorinleg Carbon (geweven) (5MK)
- Draadloze sleutel zonder safelock (4I7)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Hndmatige stuurwielverstelling (2C5)
- Middenarmsteun voor a4 (6E3)
- S line interieur in zwarte Dinamica microvezel/leder combinatie (PWN)
- Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie (GA2)
Veiligheid
- Aandacht en vermoeidheidsdetectie (EM2)
- Airbags voor, airbag passagier voor kan worden gedeactiveerd (4UF)
- Kruispunt assistent (JX1)
- Noodremassistent voor (8J5)
- Parkeerassistent Plus (FT1)
- Parkeerhulp plus met afstandsweergave (9X0)
- Snelheidsbegrenzer op basis van verkeersborden (LT2)
- Uitwijkhulp en hulp bij afslaan voor (4G3)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- Zijairbags voorin, gordijnairbags, centrale airbag voorin (6C2)
Overig
- Audi Sport wielen 21", veelspaak-S, zwart metallic, glansgedraaid (53A)
- Adaptieve luchtvering (1BS)
- Comfort sleutel zonder safelock (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing) (4K5)
- e-tron oplaadsysteem compact (NW1)
- Geheugenfunctie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels (Buitenspiegels elektr. met geheugen) (AI1)
- MMI bijrijdersdisplay
- S line interieur in zwarte Dinamica microvezel/leder combinatie (Bovenkant en onderkant dashboard in microvezel Dinamica, lederen/kunstlederen/microvezel bekleding) (PWN)
- Tech plus (Digitale sleutel, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Lane Departure Warning met noodassistent, Matrixverlichting, MMI passagiersdisplay) (PQ2)
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Maten
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-zwart-staalgrijs/zwart-zwart/ zwart/zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Leaseprijs: € 1.019 p/m (full operational lease, 60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Fabrieksgarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket nieuw
Dit afleverpakket bevat: Fabrieksgarantie
Identificatie
Referentienummer: 222791
Kenteken: 222791
Productienummer: 222791
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| gewicht | 2.145 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 92 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,6 l/100km (1 op 38,5) |
| CO2-uitstoot | 61 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Pon Center Naarden
Energiestraat 401411 AT Naarden









