

Audi Q5 Sportback
2.0 TFSI e-hybrid quattro S edition Competition
€ 89.950202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Wij hebben een passie voor auto’s, en verkopen en onderhouden alle merken. Onze auto’s zijn allemaal dealer onderhouden, met volledige onderhoudshistorie en zijn voorzien van de Nationale AutoPas.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem contact met ons op, we helpen u graag verder!
Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Deze auto wordt aangeboden bij Breedveld Auto’s BV. Bent u geïnteresseerd? Dan nodigen wij u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken in onze volledig nieuwe showroom en werkplaats van 1000 vierkante meter!
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Mythos zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| gewicht | 2.145 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 92 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,6 l/100km (1 op 38,5) |
| CO2-uitstoot | 61 g/km |
| Energielabel | B |



