
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q5
50 TFSIe 299 PK S-Line | Pano Dak | Trekhaak | 360 Camera | Matrix LED | Sportstoelen | S edition |

Audi Q5
50 TFSIe 299 PK S-Line | Pano Dak | Trekhaak | 360 Camera | Matrix LED | Sportstoelen | S edition |
€ 54.85020255.504 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 mei 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 78.224 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Officiëlemerkdealer
Pon Center is jouw officiële dealer van Audi en Audi Sport.
Audi Sport High Performance dealer
Ontdek de meest exclusieve Audi RS modellen zoals de exclusieve Audi R8.
Onze service en diensten
Onze dienstverlening stopt niet met de aanschaf van jouw auto. Wij zijn u ook graag van dienst met financiering, verzekering, private- of zakelijk lease. In onze 9 werkplaatsen kan je terecht voor service- en reparatiewerkzaamheden, maar met onze service op locatie komen we ook graag naar jou toe. Daarnaast kan je ook bij ons terecht voor autoverhuur of schadeherstel.
Kwaliteit en zekerheid
Bij Pon Center kies je voor kwaliteit en zekerheid.
- Al onze occasions zijn zowel optisch als technisch grondig geïnspecteerd voordat ze te koop worden aangeboden.
- Onze auto’s worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG-garantie.
- Pon Center geeft je ook de mogelijkheid om voor extra zekerheid te kiezen in de vorm van het Pon Center Premium Pakket: o.a. een onderhoudsvrij garantie voor de eerste 6 maanden (Max. 7.500km).
- Minimaal 12 maanden geldige APK.
- 4 jaar garantie op onze nieuwe auto's.
- Transparante all-in prijzen.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Velgen Audi Sport, 5-V-spaak-ster, antracietzwart, glansgedraaid, 8,0Jx20, bandenmaat 255/45 R20 (54U)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- Dakreling zwart (3S2)
- Gletsjerwit (2Y2Y)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- Privacy glas (QL5)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Spiegelkappen zwart (6FJ)
Infotainment
- (9S8)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi smartphone interface plus (IU4)
- Audi sound system (9VD)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- MMI navigatie plus (7UG)
Interieur & Comfort
- Leder fijnnappa met S-logo's (N2R)
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Achterbank plus (3NS)
- airco separaat achter
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- Automatische airconditioning met drie zones (9AQ)
- Decoratielijsten, geborsteld mat aluminium (5TG)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus (1XW)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- Sportstoelen voor (Q1D)
Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi pre sense City
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch sper differentieel
- Hold assist (UH2)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
Overig
- 4-voudig instelbare lendensteunen in de voorstoelen (7P1)
- Assistentiepakket 'City en Parking' (achteruitrij assistent, Parkeerassistent incl. parkeerhulp plus, uitstap waarschuwing) (PCZ)
- Assistentiepakket Tour (file assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent) (PCN)
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart-zwart-rotsgrijs/zwart-zwart/ zwart/zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 maanden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Tenaamstelling
- Nieuwe APK
- Technische diagnose
- Optische inspectie
- Volledige reiniging en poetsen
- Minimaal kwart tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Referentienummer: 2908IM
Productienummer: 2908IM
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.920 x mm |
| gewicht | 2.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 40 g/km |
Opties
Pon Center Audi Utrecht
Landzigt 83454 PE De Meern


















