
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q4 Sportback e-tron
45 Advanced edition 286 PK Assistentiepakket plus · Klimaatregelingpakket · Privacy glas · MEGA Sale

Audi Q4 Sportback e-tron
45 Advanced edition 286 PK Assistentiepakket plus · Klimaatregelingpakket · Privacy glas · MEGA Sale
€ 53.99020261.547 km
Automatisch
Elektrisch
SUV
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 januari 2026 |
| APK | 23 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 59.120 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 290 - € 317 |
Omschrijving
Dit betreft een demonstratieauto, wij adviseren u op voorhand te bellen of de auto op locatie is !!
**De actuele kilometerstand kan verschillen van de advertentie**
De Audi Q4 is beschikbaar vanaf 24-04-2026
Maas-De Koning – dé autodealer verspreid over de Randstad, tussen de grote steden. Dealer voor de merken Volkswagen, Audi, Audi RS, SEAT, CUPRA, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens. Kom langs voor onze uitgebreide voorraad nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, reparatie, schadeherstel, leasing en accessoires.
Aanvullende opties en accessoires
- Geldige APK
- Geldige APK
- RDW-leges
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Actieradius: 541 km
Interieurkleur: Ai zwart
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket STANDAARD: All-in prijs
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Geldige APK, RDW-leges
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 545 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.614 mm |
| gewicht | 2.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 535 - 1.460 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Actieradius | 541 km |
| Energielabel | A |
Maas-De Koning Audi Capelle aan den IJssel
Wormerhoek 52905 TX Capelle aan den IJssel












































