
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q4 e-tron
40 77kWh, Trekhaak, Matrix, Sportstoelen, SOH 93, afgeplat stuurwiel, dealer onderhouden

Audi Q4 e-tron
40 77kWh, Trekhaak, Matrix, Sportstoelen, SOH 93, afgeplat stuurwiel, dealer onderhouden
€ 26.7502021118.598 km
€ 26.750
| Bouwjaar | 2021 |
| KM stand | 118.598 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- AutoTrust Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 november 2021 |
| APK | 9 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 60.734 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 270 - € 296 |
Omschrijving
Te koop:
Prachtige Audi Q4 40 S-Line weke origineel Nederlands geleverd.
De 40 uitvoering is met zijn 77kWh accu-pakket de Q4 welke je wilt hebben.
Logischerwijs een groter bereik dan zijn kleinere broertje de 35, maar ook een groter bereik dan de 50.
De 2021 Audi Q4 40 gaat van de versies met het grote accupakket het meest efficiënt om met zijn stroomverbruik en kent daarom de GROOTSTE ACTIERADIUS
.
*Origineel Nederlands
*Afkomstig van de 1e eigenaar
*SOH: 92,8 / 93 %
DEALER onderhouden, namelijk bij:
-54.452km
-63.097km
-99.629km
T.o.v. de standaard uitrusting kent dit exemplaar een lange aanvullende optielijst, te weten:
-20" Audi Q4 velgen (5-Y Spaaks Grafiet Grijs gedraaid ) (55K)
-Advanced uitrustingspakket (bumpers advanced contrastlak, licht metalen velgen, etc.)
-Afgevlakt Sportstuur met multifunctionele functie (2FS)
-Akoestisch glas (VW6)
-Audi Connect (EL5)
-Comfort acces / sleutelloze toegang met achterklep sensor gestuurd (4E6 + 4K5)
-Comfort Pakket Plus (Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, inklapbaar en verwarmd + stoeprandfunctie, ruitensproeiers verwarmd, lendensteun voor elektrisch verstelbaar) (PYA)
-Elektrische achterklep (4E7)
-Hulppakket (PYK)
-Interieurinrichting Decordelen Aluminium Convergentie (5TD)
-Lederen stuurwiel
-Matrix koplampen (9VD)
-Multimedia Interface MMI Navigation Plus met MMI Touch (7UG)
-Optiek Pakket Zwart (4ZD)
-Smartphone pakket (PYX)
-Sportstuur afgevlakt met multifunctionele functie (2FS)
-Sportstoelen Audi (PWD)
-SPORT CHASSIS (1JC)
-Stoelverwarming voor (4A3)
-Trekhaak zwenkbaar (1M6)
-Veiligheidspakket Plus (Rijassistent rijstrookwissel, dwarsverkeerwaarschuwing, Audi Pre Sense, etc.) (PYU)
-Volledig gespoten (bumpers meegespoten in kleur (FB4)
-Zwarte buitenspiegels origineel af-fabriek (6FJ)
etc.
Kortom: zeer rijk uitgeruste Audi Q4 in een mooie zwarte samenstelling. Naar wens kunnen we eventueel de logo's voor en achter vervangen voor zwart.
Uw contactpersoon voor deze auto is: Pieter Tanghe (+31652672600 )
Deze auto wordt in klantopdracht / consignatie verkocht, derhalve garantie tegen meerprijs.
INRUILEN: Dit kan wanneer u ons het kenteken, de kilometerstand en enkele foto's van binnen en buitenkant kan doen toekomen via WhatsApp (06-52672600 ), dan kunnen wij u een passend voorstel doen.
Inhoud advertentie: Wij zijn niet aansprakelijk voor onjuist vermelde opties of typefouten, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom bij aankoop.
FINANCIEREN: Wij zijn erg goed in het regelen van financieringen. Wij vergelijken bij tal van banken en hebben vaak al binnen 1 of 2 dagen duidelijk of financieren mogelijk is voor u inclusief de bijbehorende tarieven.
-Wij zijn een RDW-erkend bedrijf.
-Geen verborgen aanvullende afleverkosten.
-Zeer uitgebreide bijkoop garantie mogelijk! 1 jaar kost €990,-
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Geluidwerend glas
- Koplampreiniging
- Matrix LED koplampen
- Trekhaak uitklapbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Adaptief sportonderstel
- Bluetooth
- Comfort-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Lendesteunen (verstelbaar))
- Front assist
- Interieur-pakket
- Laser
- Matrix Laser verlichting
- nationale autopas
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp
- Snellaad functie
- Trekhaak zwenkbaar
- vierwielaandrijving (4x4)
- voorstoelen verwarmd
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 520 km
Accu laadsnelheid: 78 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 549 km actieradius per uur
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,8 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.630 mm |
| gewicht | 2.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 520 km |
| Energielabel | A |
Opties
Tanghe Automotive
De Nort 93931 NE Woudeberg





































