
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q4 e-tron
40 S edition 82 kWh | Warmtepomp | Head-Up Display | Snelladen | 21" Audi Sport | Adaptieve Cruise | Sfeerverlichting |

Audi Q4 e-tron
40 S edition 82 kWh | Warmtepomp | Head-Up Display | Snelladen | 21" Audi Sport | Adaptieve Cruise | Sfeerverlichting |
€ 39.350202350.593 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2023 |
| APK | 28 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 58.522 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- S Line exterieur
- Velgen Audi Sport, 21 inch gegoten lichtmetaal "5-W-spaak-ster"-design (C5W)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Dakreling alumium (3S1)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X8)
- Privacy glas (QL5)
Infotainment
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi sound system (9VD)
Interieur & Comfort
- S-line-interieur met sportstoelen en zwarte stoffen-kunstlederen bekleding (PWK)
- voorstoelen verwarmd
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40)
- aluminium interieur afwerking
- hemelbekleding donker
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- parkeersensor voor en achter
Overig
- DC snelladen (LH3)
- Bandenreparatieset
- Comfortpakket (binnenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, lendesteunen (verstelbaar)) (PYA)
- Geldige APK
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Aandrijving
Actieradius: 511 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 21
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Soul (black) (EI)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket (à € 750): Basispakket:
Bij Overeem Automotive leveren wij onze auto’s niet zomaar af, maar zorgen wij dat deze technisch en optisch volledig klaar zijn voor gebruik. De rijklaarmaakkosten van €750,- incl. btw dekken een zorgvuldig en professioneel afleverproces, zodat jij zonder zorgen de weg op kunt.
Wat je hiervoor krijgt:
- Grondige technische controle en eindinspectie
- Professionele reiniging van interieur en exterieur
- Controle en aanvullen van alle vloeistoffen
- Check van banden, remmen en essentiële slijtagepunten
- Up-to-date onderhoudscheck
- Tenaamstelling en administratieve afhandeling
- Aflevering met een volle tank (of geladen accu bij EV/Hybrid)
Wij kiezen bewust voor transparantie en kwaliteit: geen verborgen kosten, maar een duidelijke investering in zekerheid en rijplezier.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 5% tot 80%: 38 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.632 mm |
| gewicht | 2.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 511 km |
| Energielabel | A |
Opties
Overeem Automotive
Baron van Nagellstraat 643781 AT Voorthuizen




























