

Audi Q4 e-tron
35 Edition Demo, BTW Auto
€ 41.89020249.592 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 270 - € 296 |
Demo uit de voorraad, een splinternieuwe Audi Q4 E-Tron, met heel weinig kilometers op de teller!
In tegenstelling tot de Audi dealers hebben wij geen lange levertijd. Wij kunnen deze auto direct leveren inclusief 24 maanden garantie.
Fabricage datum : 06-2022. De eerste registratie datum van deze auto is 09-11-2024.
Prijs incl. BTW: €41.890,-
Proefrit en bezichtiging van deze auto op afspraak.
Constructiejaar: 2024-11
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Z
Aanvullende garantielabels: Best Car Selection
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Kenteken: #45722
Autobedrijf J.T. van Steyn is een all round garage in Voorhout sinds 1987, onze vestiging in Voorhout is al meer dan 35 jaar actief in en buiten de regio en staat bekend om zijn uitstekende service, goede prijs kwaliteit verhouding en vaste team van medewerkers die altijd voor u klaar en houden u dagelijks op de weg. We hebben altijd een mooie mix aan gebruikte auto’s staan. De auto's zijn zorgvuldig gecontroleerd in de werkplaats en voorzien van de juiste kilometerstand-documentatie.
Kijk voor een volledig overzicht van onze voorraad op www.jtsauto.nl. Informeer naar de garantie mogelijkheden tot 24 maanden. Wij zijn aangesloten bij Bovag, Nationale Autopas en Bosch Car Service. Financiering en private lease mogelijk.
Personenauto’s die minder dan 120.000 km hebben gereden, jonger dan 7 jaar zijn en de verkoopprijs boven €4.500 is, hebben 12 maanden bovag garantie. De overige personenauto’s waar dat niet voor geldt en bedrijfsauto's hebben géén, 1, 3 of 6 maanden garantie.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 126 kW (172 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.630 mm |
| gewicht | 1.965 kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Energielabel | A |



