
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q4 Sportback e-tron
45 82 kWh 286 PK | S-Line | Trekhaak | Head-Up Display | Parkeerhulp | Matrix LED | 20'' | S Edition |

Audi Q4 Sportback e-tron
45 82 kWh 286 PK | S-Line | Trekhaak | Head-Up Display | Parkeerhulp | Matrix LED | 20'' | S Edition |
€ 45.85020258.143 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2025 |
| APK | 21 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 67.261 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Officiëlemerkdealer
Pon Center is jouw officiële dealer van Audi en Audi Sport.
Audi Sport High Performance dealer
Ontdek de meest exclusieve Audi RS modellen zoals de exclusieve Audi R8.
Onze service en diensten
Onze dienstverlening stopt niet met de aanschaf van jouw auto. Wij zijn u ook graag van dienst met financiering, verzekering, private- of zakelijk lease. In onze 9 werkplaatsen kan je terecht voor service- en reparatiewerkzaamheden, maar met onze service op locatie komen we ook graag naar jou toe. Daarnaast kan je ook bij ons terecht voor autoverhuur of schadeherstel.
Kwaliteit en zekerheid
Bij Pon Center kies je voor kwaliteit en zekerheid.
- Al onze occasions zijn zowel optisch als technisch grondig geïnspecteerd voordat ze te koop worden aangeboden.
- Onze auto’s worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG-garantie.
- Pon Center geeft je ook de mogelijkheid om voor extra zekerheid te kiezen in de vorm van het Pon Center Premium Pakket: o.a. een onderhoudsvrij garantie voor de eerste 6 maanden (Max. 7.500km).
- Minimaal 12 maanden geldige APK.
- 4 jaar garantie op onze nieuwe auto's.
- Transparante all-in prijzen.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Trekhaak wegklapbaar (1M6)
- Velgen, 5-V-spaak, grafietgrijs, glansgedraaid (44L)
- aluminium delen exterieur
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Privacy glas (QL5)
Infotainment
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi sound system (9VD)
- MMI navigatie plus (PYG)
Interieur & Comfort
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- 3 zone airconditioning (PYC)
- achterbank neerklapbaar
- Decoratielijsten, zilvergrijs naturel lindehout Sediment (5TK)
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ9)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- bots herkenning en activatie
- Parkeerhulp plus (PZB)
Overig
- Comfortpakket (binnenspiegel automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, lendesteunen (verstelbaar)) (PYA)
- Matrix-ledkoplampen (Matrix LED koplampen) (PXC)
- oplaadmogelijkheid
- Veiligheidspakket plus (Autonomous Emergency Braking, uitstap waarschuwing) (PYU)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Referentienummer: 1093IM
Productienummer: 1093IM
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 554 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Soul (black)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 maanden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Tenaamstelling
- Nieuwe APK
- Technische diagnose
- Optische inspectie
- Volledige reiniging en poetsen
- Minimaal kwart tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Pon's Automobielhandel B V Zuiderinslag 2 3833 BP Leusden, NL 088-0330108 www.audi.nl info@audi.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.614 mm |
| gewicht | 2.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 535 - 1.460 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 554 km |
| Energielabel | A |
Opties
Pon Center Audi Utrecht
Landzigt 83454 PE De Meern

















