
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi Q4 e-tron
40 Advanced edition 77 kWh VERWACHT !! | AUTOMAAT | LEDER | VIRTUEEL | MATRIX LED | CLIMA | ADAPTIEVE CRUISE | 19 INCH | NAVIGATIE | SPORTSTOELEN | CAMERA | PDC | STOELVERWARMING | 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE |

Audi Q4 e-tron
40 Advanced edition 77 kWh VERWACHT !! | AUTOMAAT | LEDER | VIRTUEEL | MATRIX LED | CLIMA | ADAPTIEVE CRUISE | 19 INCH | NAVIGATIE | SPORTSTOELEN | CAMERA | PDC | STOELVERWARMING | 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE |
€ 29.900202271.584 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 mei 2022 |
| APK | 18 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 61.365 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel MOC
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Mega Occasion Centrum Hengelo
Mark Slotboom: 06–12826057
Aleksander Ametovich: 06–21937750
Chris Koershuis: 06–11167923
Aanvullende opties en accessoires
- Audi Connect diensten (IT3)
- Matrix LED koplampen (PXC)
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Velgen, 19 inch gegoten lichtmetaal "5-W-spaak-aero"-design (40Z)
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- aluminium interieur afwerking
- Assistentiepakket "Safety" (Parkeerhulp voor en achter) (PYL)
- Audi sound system (9VD)
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieurpakket sportstoelen en zwart leder/mono.pur (leder/kunstleder bekleding) (PWE)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X8)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 511 km
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart-rotsgrijs
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket plus elektrisch (€ 995 meerprijs):
Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
Onderhoudsbeurt
Minimaal 6 maanden APK
Vloeistoffen bijgevuld
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 5% tot 80%: 38 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.870 x 1.632 mm |
| gewicht | 2.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.490 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 511 km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Mossel Mega Occasion Centrum Hengelo
Goudstraat 707554 NG Hengelo







