
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi Q4 e-tron
45 quattro Advanced edition 82 kWh
€ 52.950202510 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2025, december |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Universele leasemaatschappijen zijn uitgesloten van deze Audi e-days premie. Wij nodigen u graag uit om de Audi van uw keuze te komen bezichtigen en/of proef te rijden in onze vestiging in Den Haag. Of wellicht wilt u eerst een vrijblijvende offerte ontvangen? U bent van harte welkom bij Audi Wittebrug!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- File assistent
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Klimaatregelingpakket
- Lichtpakket plus met ambient lighting
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Assistentie Pakket (File assistent, Parkeersensor voor en achter, Rijstrooksensor met correctie)
- Comfort-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Lendesteunen (verstelbaar))
- Dynamiekpakket
- Extra getint glas achter
- Bots herkenning systeem
- interieur voorverwarming/(koeling)
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: sep. 2023 - 2026
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Zwart
Referentienummer: 393126
Productienummer: 393126
Fabrikant: Wittebrug Audi Den Haag Donau 96 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 0703429333 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| Max. koppel | 545 Nm |
| gewicht | 2.135 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Energielabel | A |
Opties
Wittebrug Audi Den Haag
Donau 962491 BC Den Haag








