



Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 januari 2019 |
| APK | 22 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.133 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- S Line exterieur
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- zwarte hemel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R18
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 495): Afleveringsbeurt APK en 10.000 KM garantie op motor en bak.
Bedrijfsinformatie
Kijk voor onze voorraad op: www.haanstra-autos.nl
Inruil van uw auto is bij ons mogelijk.
Onderhoudsbeurt en APK keuring mogelijk, informeer naar de voorwaarden.
Afleveringskosten 495- euro incl : Afleveringsbeurt APK , en 10.000 KM garantie op motor en versnellingsbak.
Onze showroom vindt u aan de Helderseweg 31D. 1817BA Alkmaar.
Opening tijden maandag tot met vrijdag van 09.00 uur t/m 17.00 uur.
Zaterdag van 10.00 uur T/m 16.00 uur.
zondag mogelijk op afspraak.
Voor meer informatie:
Telefoon: +31(0)654397950 Peter Haanstra
E-mail: info@haanstra-autos.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.830 x 1.590 mm |
| gewicht | 1.380 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.365 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 1.084 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Haanstra Auto's
Helderseweg 311817 BA Alkmaar




